Kobrat Lapua Vanhempi Turja VEKS!!!

Korisfani

Kobrat Lapua... miksi peli ei kulje!?! Mitä ollaan tehty nyt väärin? Minäpä kerron... Kaikkea olette kokeilleet valmentaja ja joukkue on uudistunut, mutta kuviot ja pelityyli on sama. Mistähän tämä voisi johtua?

Pelaajavalmentaja numerolla 33 pelaava Ville Turja. Oi miksi miksi et tee meille faneille palvelusta ja lopeta! Laitat itsesi kentälle "tosi tilanteen" tullen ja tulet varmasti omasta mielestäsi "pelastamaan" pelin :DD teet vaan hallaa koko joukkueelle tekemällä TURHIA (ei taktisia virheitä) ja seisomalla kolmenpisteen viivalla odottamassa palloa.... et pysy enää selvästikkään nuorten hyvä kuntoisten miesten perässä, olet aina askeleen tai jopa viisi jäljessä.

Miettikää nyt taustajoukko laitatte kentälle viidenneksi pelaajaksi miehen, joka tekee turhia virheitä, ei pysy pelaajien perässä ja suurimmanosan pelistä seisoskelee kolmosviivalla KÄDET LANTEILLA!!! Olisiko aika muuntautua laittaa Villen tilalle nuorta verta kentälle Samuel tai Perttu korvaisivat Villen ja jopa olisivat se viides pelaaja!!!

Kaiken lisäksi olen nyt vähentäny peleissä käyntiä sillä musiikki on jotain aivan kamalaa, kuulen samat laulut myös latosaaressa. Takamies ei hoida tehtäväänsä ja joukkueelta puuttuu into pelata!

0

715

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kuka sitä naista maalittaa

        Täällä oikeasti?
        Ikävä
        193
        1422
      2. Anteeksipyynnöstä

        Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
        Ikävä
        138
        913
      3. Oletko päässyt minusta

        Eteenpäin?
        Ikävä
        85
        872
      4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

        Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
        Ikävä
        52
        801
      5. Ei kukaan ole katsonut

        Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
        Ikävä
        51
        758
      6. Martinan tarve valehdella.

        Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
        Kotimaiset julkkisjuorut
        253
        667
      7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

        Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
        Maailman menoa
        330
        639
      8. Tumman vihreä mercedes

        Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
        Hyrynsalmi
        9
        636
      9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

        Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
        Ikävä
        57
        619
      10. Rakastan sinua

        Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
        Ikävä
        53
        594
      Aihe