Jännämiehet ne vaan panee

ja panee ja panee ja panee ja panee ja panee. Naiset palkitsee jännämiehet seksillä kun jännämiehet kohtelee naisia huonosti.
270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vielä tulee monta lasta kuolemaan koska nainen kelpuutti jännämiehen eikä nainen voi sille yhtään mitään.

Äänestä

Naiset ne vaan panee ja panee ja panee ja panee jännämiehiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Semmostase kirjoitti:

ja panee ja panee ja panee ja panee ja panee. Naiset palkitsee jännämiehet seksillä kun jännämiehet kohtelee naisia huonosti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu