Kemijärvellä on tilastollisesti vähiten naisia koko Suomessa eli mitenkäs naisasiat luistaa? Onko nuoria ja kauniita naisia näkynyt?
Mitenkäs Kemijärven naisasiat?
18
528
Vastaukset
- Vasta-puusta-pudonnut
http://www.egorazzi.com/2017/11/tässä-on-3-vuotiaan-tyttärensä-murhanneen-hirviöisän-sensuroimattomat-kuvat-yhdessä-kuollut-tytär-sy.html
Kansaa on puhuttanut tapaus, jossa isä raukkamaisesti ja kylmäverisesti tappoi keskellä kirkasta päivää oman kolmevuotiaan tyttärensä. Kansalla on oikeus nähdä tämän murhaajan kasvot. - Naapurinisäntäx
täälä on ketjun aloittaja kuule hemaisevat yhteiset naiset,välillä voi naapurin emäntää lainata ettei omaansa kyllästy. mut tää on vain paikallisten juttu. mut ulkopaikkakuntalaisille ei piparia heru ees jouluna.
- kurjastionasiat
Mahtaisko ulkopaikkakuntalaisille edes kelvata Kempan harvat kaunokaiset. Muualla kun naisia on vapaana, monen näköisiä ja ikäisiä. Täällä pitää vongata salaa aina naapurin rouvia, kun vapaita ei ole.
Poikamiehet runkkaa, jos ei saa muiden muijilta piprua.
- Tiukkasyistä
Tiukkasyistä on liha mutta kimmoisaa.
- Värisokeako
https://youtu.be/WrrSHCFD5O4
Miksi havaintoväline on valkoinen?
Eikö löytynyt "valkoista" miestä? - Hoito
Paikkakunnan varatut ja ulkopaikkakunnan maksulliset hoitavat hommat.
- Anonyymi
Heh heh, vieläkö kuiva kausi jatkuu? 😈
- Anonyymi
Vaihtamalla paranee! Helsinki, Italia, Espanja, Thaimaa.... 😏
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaihtamalla paranee! Helsinki, Italia, Espanja, Thaimaa.... 😏
👌👈😜
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
👌👈😜
Huh huh…
- Anonyymi
Kemijärvellä on huono tilanne: ei töitä, ei naisia, ei palveluja, ei vetovoimaa...
- Anonyymi
Kemijärvellä on kuulemma humanoidinaiset hakeneet valiomiehiltä geenejä, kun tekevät uutta rotua, että revipä siitä! Ns. BETA-4 ohjelma.
- Anonyymi
Talon isäntä Matti oli yhyttänyt talon piian Annan ja talon vasta mieheksi varttumassa olevan pojan Veikon haureudesta. Matti ei tuosta paljoa perustanut. Arveli mahtoiko poika edes hänen olla, niin oli eri näköinenkin. Mutta isäntä tiesi, että jos talon emäntä Hilma saisi tietää niin olisi Annalla edessä lähtöpassit. Hilma kun oli kovasti poikansa päältä.
Isäntä Matti arveli kiristää piikaa ja vaati tytön lemmenkirnua itselleenkin korvaukseksi siitä ettei saattanut tietojaan emännän korvaan.
Kuten arvata saattaa, ei isäntä tyytynyt yhteen kertaan vaan alkoi toistuvasti käydä Annan aitassa ja aina palasi samaan asiaan:
- Heti menen kertomaan emännälle, jos et hammeen helemaas nyt nosta.
Isännällä oli kehkeytynyt outo päännousema, johon liittyi Eino, poikkeuksellisen isokullinen renkimies.
Eräänä kertana kun isäntä oli hoidellut taas mielitekonsa, kertoi isäntä tytölle että Eino tulisi nyt käymään.
- Sen hevosen alle minä en ruppee, tyttö oli sanonut.
- Siinä tapauksessa minä taidankin lähteä tästä heti emännän juttusille.
Ei auttanut Annan muu kuin nousta sängyssään kontilleen Einon saavuttua.
Eino oli yksinkertaisen miehen maineessa, mutta suuri oli karhi Einon jalkovälissä. Isäntä kiinnostuneena katseli, kuinka hommassa mahtaisi käydä.
Tottuneesti Eino hieroi sylkeä gullinsa päähän ja painoi kalun tyttöä vasten. Ensin näytti että ei se menekään, mutta vähitellen oli kuin salin ovet olisivat antaneet perään ja jo alkoi gyrpä painua tyttöön. Tyttö ei hievahtanutkaan. Tiesi kai kuinka tässä kuitenkin kävisi.
Kun pää oli päässyt sisälle, alkoi wittu ottaa gyrvän vartta kuin hete saapasta. Eino otti takaisin ja työnsi uudelleen.
Isäntä kuuli tytön pitävän pientä voihkinaa ja huokuminen oli käynyt tytöllä raskaammaksi.
Väliin otti Eino kalun kokonaan ulos, jotta isäntä näki kuinka mahdoton vehje sinne upposikaan.
Isäntä näki tytön työntävän itseään renkiä vasten rengin työnnellessä vastaavasti eteenpäin. Nyt napsatelivat jo rengin reidet tytön pakaroihin. Kokonaan oli sisässä, oli isännän todettava. Siinä Eino nyt teki miehen työtään, sorvasi ja muovasi taas yhtä neitoa.
Tyttö pysähtyi, päästi pitkän, jännittyneen korinan ja vavahteli. Sen jälkeen valahti tyttö aivan rennoksi painaen rintansa polsteriin, tarjoten vain kiinteätä sorjaa peräänsä edelleen rengille.
Einoa alkoi paukuttaa nyt kiihtyvällä vauhdilla ja hetken päästä tulikin jo valmiiksi. Eino veti vielä jäykkänä olevan kalunsa ulos ja alkoi heti tehdä lähtöä. Tyttö kellistyi kyljelleen silmät puolilurpallaan.
- Nyt annat minulle vielä, isäntä Matti sanoi rengin lähdettyä.
- En todellakaan anna, tyttö sanoi raukealla äänellä silmät edelleen melkein kiinni.
- Jaa, pitääkö minun lähteäkin tästä emännälle muuan asia kertomaan?
Isäntä halusi että tyttö nousisi seisomaan ja peruuttelisi sitten isännän syliin isännän istuessa penkillä.
Isännän näki että tavaran suuaukko oli jo valmiiksi auki ja helposti menikin sisään. Heti isäntä tunsi että oli nyt erilainen, paljon löysempi ainakin isännän kalulle.
Tyttö liikutteli itseään ja Matti hieroi tytön pakaroita ja hamusi rintoja.
Tyttö katsoi taakseen ja painoi piIIunsa isännän kalun tyveen asti.
- Aa, ihana, ihana nuoren piian peppu, aah, isäntä Matti voihki.
Tyttö nousi ja painautui uudestaan. Isäntä koetti topputella tyttöä pidättelemällä käsillä pakaroista.
- Siehän lypsät minut, elä, elä...
Mutta ei isäntä nuorelle, vahvalle tytölle mitään voinut. Tyttö painoi itsensä toistuvasti pohjaan saakka. Heti kohta alkoi isäntä tärähdellä ja se oli sen merkki että huviajo loppui nyt tähän.
- Oot sinä ihana tyttö, isäntä sanoi ja työnsi seteliä tytön kouraan 😝 - Anonyymi
Miten olisi nuoria naisia kun nehän lähtee peruskoulun tai viimeistään lukion jälkeen opiskelemaan? Eihän täällä ole enää edes amiskassa mitään. Muutama harva jää (ei mennä syihin). Jokunen palaa, jos sattuu saamaan töitä, puoliso saa töitä tms.
- Anonyymi
Kemijärvellä ei ole tulevaisuutta jos kepulaiset ovat päättämässä asioista.
- Anonyymi
Kyll houkutuslintupersuttaret riittää
mokomille moukille.
- Anonyymi
Turistineito kun levittää haaransa niin iso bebe herää eloon.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622552Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999829Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537723Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956492SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936227Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645830Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615330Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515223HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214863Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074564