Katso kuvat kaunottaresta

Hyihelvetti

29

573

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Näin on, timmi ja posliini on parasta luonnon viagraa.

      • Sustakin on tullut ihan pölö ;( Hitto kun inhoan sanaa timmi. Vähän samaa sarjaa kuin mättö, mässy, läski, asspurger jamitänäiton.


      • Ei kait, paino pysynyt samoissa jo kymmenisen vuotta, ainakin alle 60 kg:ssa. Mutta en tajua ihmisten määrittämistä painon kautta. Ja tunnepitoisia sanoja siihen liittyen.


      • yksinkertainen.blondi kirjoitti:

        Sustakin on tullut ihan pölö ;( Hitto kun inhoan sanaa timmi. Vähän samaa sarjaa kuin mättö, mässy, läski, asspurger jamitänäiton.

        Pölö ja Mässy ovat aina tikissä, se on luonnon oma valinta:D


    • ipo9wdesiowedu

      Upeat muodot ja sopiva pehmeys, mutta tuo määrä mitä on kasvoille laitettu...

    • Miks naisilla on nykyään muotia toi ilkeä mean face? Sekä ilmeissä että meikissä. Muuten olis ihan nätti.

      • minä.täällä-

        Iffanaa, sinä täällä <3 muisk


    • mdvah

      Ei kaikki plus-mallit okseta todellakaan, mut tolla on kyllä muodot päin persettä..

      • Hö, on se kumma kun kunnon persettä ei enää arvosteta. Mullakin on suunnilleen tota luokkaa, mikä aloituksessa, vaikka muuten normipainoinen olenkin. Sikamaista timmisekoilua :( Ei naisia ole luotu timmeiksi.


      • yksinkertainen.blondi kirjoitti:

        Hö, on se kumma kun kunnon persettä ei enää arvosteta. Mullakin on suunnilleen tota luokkaa, mikä aloituksessa, vaikka muuten normipainoinen olenkin. Sikamaista timmisekoilua :( Ei naisia ole luotu timmeiksi.

        Todista, en usko ennen kuin laitat kuvan emailiini, ja nimikirjoituksella.


      • modelli kirjoitti:

        Todista, en usko ennen kuin laitat kuvan emailiini, ja nimikirjoituksella.

        Pakaranimmari:/


      • modelli kirjoitti:

        Todista, en usko ennen kuin laitat kuvan emailiini, ja nimikirjoituksella.

        Usko vaan naisen sanaa; on valtaisa. Ei mahdu kuviin.


      • kanoottibebanderri
        yksinkertainen.blondi kirjoitti:

        Usko vaan naisen sanaa; on valtaisa. Ei mahdu kuviin.

        Kyllä se kanoottiin ainakin mahtui oikein hyvin muistaakseni.


    • Mie haluan tollasen joululahjaksi. :p :p

      • oletkosinäsese

        entinen eräkettu?


      • oletkosinäsese kirjoitti:

        entinen eräkettu?

        Mahdollisesti.


    • sydämentuska

      Suurempi ongelma on kuitenkin, että miehet kuvittelevat ison kaljamahan olevan seksikäs, hyi helvetti! Naiset sentään tiedostavat millainen on seksikäs naisvartalo, kun heille tuputetaan sitä joka puolella pienestä pitäen. Ei miehet vaan pienestä pitäen näe mainoksia, jossa hoetaan että pitää olla sikspäkki ja hauikset.

      Eli miten saada nämä kaljamahaansa palvovat ukot laihdutuskuurille?

      • olikonäin

        Olitkos sinä se rumamaija?


      • Meinasin laittaa tähän kaljamahani kuvan, mutta sitten aattelin että sehän voisi olla seksuaalista ahdistelua


      • sydämentuska
        pujotteIija kirjoitti:

        Meinasin laittaa tähän kaljamahani kuvan, mutta sitten aattelin että sehän voisi olla seksuaalista ahdistelua

        No ei kaikilla miehillä toki ole kaljamahaa, mutta siihen nähden miten paljon palstalla on ylipainoisia naisia yökkiviä aloituksia ja miten vähän vastaavia ylipainoisista miehistä, on jokseenkin ironista että tosielämässä luvut menevät kuitenkin niin päin että miehillä ylipaino on vielä yleisempää kuin naisilla.


      • Helvettiinlihavatämmät

        Monilla miehillä jotka ovat hyvässä kondiksessa, niin heillä on kuitenkin tuollaisia punkeronaisia. Veikkaan että erektion kanssa tulee ongelmia, kun pitää naida sellaisia ihraporsaita, joista pitää kaivaa se vagina esiin rasvapoimujen alta. Eikä noi läskipaskat jaksa muuta tehdä kuin maata selällään sängyssä.


      • sydämentuska
        Helvettiinlihavatämmät kirjoitti:

        Monilla miehillä jotka ovat hyvässä kondiksessa, niin heillä on kuitenkin tuollaisia punkeronaisia. Veikkaan että erektion kanssa tulee ongelmia, kun pitää naida sellaisia ihraporsaita, joista pitää kaivaa se vagina esiin rasvapoimujen alta. Eikä noi läskipaskat jaksa muuta tehdä kuin maata selällään sängyssä.

        "Veikkaan että erektion kanssa tulee ongelmia, kun pitää naida sellaisia ihraporsaita, joista pitää kaivaa se vagina esiin rasvapoimujen alta."

        Oma valinta, joten turha valittaa. Kyllä timmi, kunnostaan huolta pitävä mies saisi ainakin tavallisen normaalipainoisenkin naisen, jos ei nyt sitten ihan sitä fitness-kissaa. Tai vaikka ei saisi, niin eikö sitä mieluummin ole yksin kuin omasta mielestä epämiellyttävän tai ällöttävän ihmisen kanssa? Miksi ihmeessä seurustella omasta mielestä yököttävän ihmisen kanssa? Ajan hukkaa molemmille osapuolille. Ja turha valittaa että sitten joutuu olemaan sinkkuna "pitkään", olen minäkin joutunut olemaan vastentahtoisesti sinkkuna 4 vuotta, enkä silti kadu sitä että tuli erottua eksästä (vaikka välillä sitä miettii, että kun nyt oli kuitenkin ok suhde ja tultiin hyvin toimeen eikä ollut väkivaltaa yms. että olisikohan kannattanut kuitenkin katsoa kortit loppuun).


      • biologiaa
        sydämentuska kirjoitti:

        No ei kaikilla miehillä toki ole kaljamahaa, mutta siihen nähden miten paljon palstalla on ylipainoisia naisia yökkiviä aloituksia ja miten vähän vastaavia ylipainoisista miehistä, on jokseenkin ironista että tosielämässä luvut menevät kuitenkin niin päin että miehillä ylipaino on vielä yleisempää kuin naisilla.

        Ei ole. Naisilla yleensä rasva kertyy ensin reisiin ja takapuoleen, miehellä vatsaan. Timmi vatsaista miestä vastaa timmi peppuinen nainen.


      • röllykkämäkeen

        Paitsi että nykynaiset ovat miehistyneet niin paljon, että rasva kertyy niilläkin vatsaan. Ja vasta onkin karmaiseva näky: isomahainen nainen, jolla on perse pienemi kuin maha.


    • Ei yhtään meikälaisen makuun tuo nainen..Ei yhtään.
      Kylmä tunteeton olento kasvoiltaan ja jossain kohtaa on unohtunut merkitykset sanoille: syö se minkä kulutat.

    • Olihan siinä takapuolessa vähän rehevyyttä, mutta miksei saisi olla. Sitähän olisi niin kiva läpsäyttää ja ratsastaa aallonharjalla sisään.

    • Seksikäs muhku nainen.

    • Kaisanoasaa

      Ihan hirveen ruma.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet nuorempi nainen aivan ihana

      Tykkään susta ihan valtavasti ❤️❤️
      Ikävä
      56
      1198
    2. Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha

      Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.
      Maailman menoa
      153
      1158
    3. Mitä vastaisit

      Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle
      Ikävä
      60
      1085
    4. Tiedän ettet tehnyt tahallasi pahaa

      Asiat tapahtuivat, ristiriidat ovat meitä vahvempia. Olemmeko me niin vahvoja, että selviämme tästäkin vielä? Aika paljo
      Ikävä
      82
      986
    5. Janni Tikkanen ohjattiin miesten pukuhuoneeseen

      Vai olisko sittenkin Janne Tikkanen? Jos siellä jalkojen välissä on miesten killukkeet, mieshän tämä Janni on. Ja kuuluu
      Kajaani
      47
      907
    6. Nyt tiistain galluppi alkaa....

      Kuka on sun elämän rakkaus? Ketä kaipaat edelleenkin? Nyt nimiä vaan rohkeesti tuohon alle.Tää on ikäväpalsta, eikä mikä
      Ikävä
      55
      828
    7. Rakastan ja ikävöin sinua

      Ei helpota tämä ikävä millään. Pelkäsin että tämä ajanjakso tulee olemaan juuri näin vaikea. Siksi halusin ennen tätä pä
      Ikävä
      54
      800
    8. Miten aiot saada kaivattusi?

      1) loukuttamalla 2) kidnappaamalla 3) huijaamalla 4) jokin muu, mikä?
      Ikävä
      54
      775
    9. Upea takamus

      Sulla on nainen upea takamus.
      Ikävä
      32
      722
    10. KIIKKUSTUOLI

      Aloitetaan taas uudella alustalla, nuo pitkiksi venyneet ovat hankalia etsiä uusia viestejä, joskus vastauksia tulee sin
      80 plus
      71
      721
    Aihe