Jännämiehestä ei erota

13200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Olikohan tuossa(kin) tapauksessa kulttuurin rikastuminen kyseessä? Mut joo, sellaisia ne jännämiehet on, tulivat mistä vaan.

Äänestä

Päiväkirjaan kirjoittaminen ei auta. Kyllähän naiset suojelua saa mutta eivät halua.

1Äänestä
  • Kai primitiivinen tantta mielsi itsensä jollain tasolla jännälakritsansa henkilökohtaiseksi omaisuudeksi.

    Äänestä

Sellaisia miehet on.

1Äänestä

Oli näköjään feministien propaganda purru..

Ei osannu varoa koska on voimakas nainen.

1Äänestä

Joo nainen tiesi että kuolee mutta miksi ei sitten apua hakenut. Niin turha kuolema kun olla ja voi.

Äänestä
  • Tehdäänhän niitä itsemurhiakin. Jospa kyse oli sellaisesta. Ei tarvinnut nähdä vaivaa.

    Äänestä

Tyhmästä päästä kärsii koko ruumis. Oliko pakko hakea jännitystä elämään?

1Äänestä

Oli kaunis nainen ja varmaan hyvä pano jännämiehelle.

1Äänestä

Onnellisin ihminen on kuollut ihminen.

Äänestä

Tosi harmillinen tapaus. Siis ihan oikeasti. Tosi inhottava juttu. Miten tästä selvitään.

Äänestä

Murhaaja teki Dakkikset ja iski tyttöä 500 kertaa vasaralla päähän.

Äänestä

Kyllä tuossa on selvasti kulttuurin rikastamisesta kyse, se vaan valitetavasti ei ole auennut länsimaisille naisille, että mistä siinnä on kyse. Kulttuuri köyhän miehen mielestä nainen haluaa mieluumin ottaa rikas kulttuurisen miehen vasarasta päähän, kuin elää kulttuuri köyhän miehen kanssa. Olenko ymmärtänyt asian oikein?

2Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiltti-Ja-Kunnollinen kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201711172200540960_ul.shtml

Nainen tiesi että kuolee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu