Olen 15 vuotias ja tykkään laulaa ja soittaa pianoa. Etsin ihmisiä joiden kanssa voisi perustaa bändin ja musisoida yhdessä:) nyt ensialkuun olisi kiva saada vaikka kaksikin ihmistä kenen kanssa päästä alkuun;)
Olen laulanut noin 11vuotta eli kokemusta löytyy ja musiikin osaamista löytyy...
Haluisko joku perustaa bändin
Laulaja15
2
188
Vastaukset
- lurituksethiphop
Paras, kun menee metsään ja laulaa siellä. Saa muut olla rauhassa.
- kitaristi
Moi! Onko bändi jo löytynyt vai vieläkö on hakusessa? Ja jos ei oo vielä löytynyt niin, missä päin Suomea asustelet?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841719Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721595Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2881373Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701299- 57915
- 48881
- 66874
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40861Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838