Prinssi harry rakastui kurppa naiseen.

https://www.is.fi/kuninkaalliset/art-2000005466197.html

Miten tuo on mahdollista palstan miehet että komea prinssi kelpuuttaa vanhan kurppa naisen. Harryn olisi pitänyt rakastuu 20 v subermalliin. Yli 25 v nainen on jo kurppa eikä kiinnosta miehiä palstan teorian mukaan.
17340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kuten kommenteissa luki prinssi Harrylla on hyvä maku. Paljon parempi kuin palstan pedo... hom... hmmm ns. miehillä.

Äänestä

Harry on pervo, jolla on mummofetissi. Kyllähän maailmaan muitakin pervoja kuin homoja mahtuu.

1Äänestä
  • Jos morsian on mummo niin joku on ollut pedofiili. Alle kolmikymppisellä jos on lapsenlapsia niin joku on sekaantunut todella pieneen lapseen.

    Äänestä

Monikohan mies tuohonkin naiseen on liemensä laukaissut.

2Äänestä
  • Sehän ei varmaan meille kuulu. Kateus paistaa kommentistasi.

    Äänestä

Jokainen onnellinen ihminen ja rakastava pari on iloinen asia. :)

Hieno uutinen, menivät kihloihin.

Äänestä

No tuota.....
tuo prinssihän ei ole komea.

Äänestä
  • Tottakai+hän+on+komea+ja+vaikka+ei+olisikaan+niin+miehen+tason+ratkaisee+raha+ja+status+ja+sitähän+prinssiltä+löytyy.+Harry+on+myös+paremman+näköinen+kuin+90%+suomalaisista+nuorista+naisista.

    Äänestä

On ne tosi outoja nuo engalntilaiset miehet.

1Äänestä

No ei kukaan oikea ytmi halua mitään pissistä nurkkiinsa räpläämään kännykkäänsä, usein pissikset ovat typeriä, tylsiä, mielikuvituksettomia ja rasittavia.

1Äänestä

Mutta siitä naisesta ei voi tulla prinsessaa eikä se saa puolta valtakuntaa.

Äänestä

Miehet eivät ole hypergamisia.

1Äänestä

ja vielä käytettyyn, onnetonta on kun edes prinssi ei löydä muita kuin kiertopalkintoja

1Äänestä

Mitä sanoo naisasialuuseri11 kun tuossa nyt kävi noin heikosti?

Äänestä

Brittikuningashuonetta tuntevien mukaan Harryn faija on hovin tallimestari, joka bylsi Dianaa toimensa ohella.

1Äänestä
  • Varmaan siltä saikin paremmat geenit kuin Charlesilta.

    Äänestä

Harry kun ei ole näitä tämän palstan poikia niin tämä on mahdollista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kurppa27 kirjoitti:

https://www.is.fi/kuninkaalliset/art-2000005466197.html

Miten tuo on mahdollista palstan miehet että komea prinssi kelpuuttaa vanhan kurppa naisen. Harryn olisi pitänyt rakastuu 20 v subermalliin. Yli 25 v nainen on jo kurppa eikä kiinnosta miehiä palstan teorian mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu