saa naiset, sen olen yöelämässä huomannut. Kerrankin norkoilin baarissa tanssilattian reunalla ja kaunis nainen haki minut tanssimaan ja tanssimmekin kiihkeästi lähekkäin, kunnes Mentulan näköinen noin 165cm kalju roinabodari ilmestyi näköpiiriin makkarankuoripaidassaan, tukin paksuisine käsineen joissa verisuonet pullistelivat erittäin maskuliinisesti. Nähtyään tuon miehen nainen jätti minut kuin nallin kallioille ja syöksyi roinamiehen luo ja siinä sai natupoika katsoa vierestä kun lihaksikkaampi korjasi potin. Yritin vielä saada naista takaisin, mutta hän ei minua enää huomannutkaan koska oli roinaajan komeiden lihasten lumoissa ja siinä sai natupoika kateellisena katsoa vierestä kun roinaaja kietoi mahtavat kätensä naisen ympärille heidän tanssiessaan hitaita. Ette arvaakkan kuinka vitutti! Teki mieli juosta samantien ostamaan kunnon horkkuja.
Eli kyllähän se asia niin on, että naiset pitävät isoista bodareista, mitä isompi köntti sitä kauniimpi nainen.
Eli kyllähän se asia niin on, että naiset pitävät isoista bodareista, mitä isompi köntti sitä kauniimpi nainen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Olikohan se mies joku Penetrators MC:n tyypeistä:))))))))))))))))))))
Onkohan hänellä niiden treenattujen hauisten lisäksi myös iso ja paksu penis, jolla on tehty salilla niitä penislihas-treenejä:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
näinhän tuo ainaki oulun yöelämässä menee.. vahvin ukko vie ja muut vikisee. jos ei muuten saa naista nii vahvin sitte hakkaa heikomman ja ottaa naisen väkisin
Vahvuutta ilman muuta tarvitaan yöelämässä. Toisilla vahvuus on huomattavasti keskivertomiestä parempi penkkipunnerrus tulos, toisilla erinomainen supliikki, toisilla se, että on tullut kuuluisaksi jossakin asiassa. Yöelämä on ilman muuta armotonta peliä, jossa ehdottomasti tarvitaan jotain näkyvää vahvuutta.
Valitettavasti näkyvää vahvuutta tarvitaan myös opiskelijabileissä tai ylipäätään opiskelijapiireissä - itse en ole koskaan pystynyt näissäkään piireissä pätemään. Mulle on oikeastaan aivan sama, onko yöelämässä vai opiskelijapiireissä - vaikeeta jokatapauksessa saada naista kiinnostumaan.
En siitä huolimatta väheksy käymistä erilaisissa tilaisuuksissa, joissa liikkuu ihmisiä. Aina on kuitenkin mahdollisuus. Kotiin ei kannata jäädä liian pitkäksi aikaa.
Ovat usein myös jännämiehiä, koska horppaorangeilla kilahtaa helposti.
Odota muutama vuosi niin se sama nainen valitsee toisin. Pari vuotta akka kestää sekopäisen bodarin pahoinpitelyä ja jatkuvaa pettämistä, sitte tajuaa tehneensä virheen ja ottaa tavallisen miehen.
Eise aina noinkaa mee. Sitäpaitsi kyse oli naisten baarikäyttäytymisestå.
Kun nainen tulee järkiinsä se ei käy enää baareissa ottaa lähipiiristä jonkun miehen.
Ongelma yksinäiselle on ettei pääse noihin piireihin vaan se baari ainut vaihtoehto tavata ketään.
Ei ne yleensä taida oppia. Kun yhdeltä jännämieheltä tulee tarpeeksi turpaan, niin seuraava odottelee taas "makkarankuoripaidassaan" baarijakkaralla huojuen. Miesmaku on monella tuollainen ja siksi kunnolliset miehet eivät tahdo kelvata kenellekkään.
Mikä tekee miehestä kunnollisen?
Sekö, ettei käy salilla, eikä käytä "makkarankuoripaitaa"?
Ystävällisyys, kunnioitus muita ihmisiä kohtaan, rauhallisuus jne. Nämä ominaisuudet tuppaavat jännämiehiltä puuttumaan.
Ystävällisiä miehiä ei ole.
.. JaaHans.. Mulle(kin) yksi naikkonen sanoi joskus, että.. "Kyllä sinä(kin) vielä muutut..".. Kun taisin käyttäytyä EriTavalla, kuin monet muut hänen kohtaamansa Jantterit.. ;D
.. Mut joo.. Jokainen muuttuu enintään Persoonan/Luonteen Ytimen sallimissa rajoissa.. Ja jos niitä RajojaRikkoo, niin se Hajoittaa/Rikkoo enemmän tai vähemmän myös "Sielua".. ;P
Odota muutama vuosi?!?!? Miksi tuollaista pyrkyrihuoraa pitäisi odotella?
Täsmälleen samanlaisia ajatuksia on itselläkin ollut. Yksinäisillä ei ole kovin paljoo valinnan varaa pokauspaikkojen suhteen. Yksinäinen ei helposti pääse muihin piireihin ja siksi baari on lähes ainoa pokauspaikka.
Ei tietenkään, ettehän te naiset niitä huomaa.
Kyllä liikunta aina kannattaa, vaikka olisit kunnollinen. Ongelma on vaan siinä, että kuinka paljon pitäis olla lihasmassaa, jotta mahdollisuudet yökerhoissa olisi edes riittävät. Joidenkin nyt vaan on vaikeampi kasvattaa isoja lihaksia. Ne jotka pystyvät edes keskisuuret kasvattaa, voivat toki yrittää saada naisen kiinnostumaan muilla vahvuuksilla. Tämä vain on se ongelma, että muita vahvuuksia ei pääse näyttämään, jos ei ulkonäkö miellytä. Jos asia todella menee aina näin, että mitä lihaksikkaampi kaveri, sitä paremmat mahdollisuudet saada nainen kiinnostumaan, on tietysti ongelmallista niille miehille, joilla olis joitain muita vahvuuksia.
Koska KTM:n elämän pääpalkinto on se, että hän saa itselleen kolmekymppisen, kulahtaneen naisen, joka on deittipalstakielellä sanottuna juoksunsa juossut. Eli vielä kauniina jakanut itseään jännämiehillä, kunnes nämä vaihtavat nuorempiin naisiin.
Jokaisessa lajissa lauman vahvin uros saa naaraat. Ei ihminen sen kummempi eläin ole. Tosin todella paksu lompakkokin auttaa asiaa, mutta se täytyy tuoda julki, että naaraat huomaa.
Näin on, fyysinen voima, raha, status. Jos miehellä on vain keskinkertaiset voimatasot, pitää pystyä näyttää, että on jossain muussa selvästi menestyneempi kuin joku toinen keskivertomies.
Itse kyllä nauraisin 165 cm pitkälle leveäperseiselle bodarille.
Se bodari saattaisi pyyhkäistä sinua turpaan jos erehtyisit nauramaan.
Sinua kohtaa nousee suojeluvaisto.
Tekisi mieli pitää erossa sinut tuollaiselta naiselta
Voi PRM parkaa!
Varmaan nainen saa kotona turpaan roinaajalta.
Friikki on aina parempi kuin tavallinen mies. Ensinnäkin sen takia että osa naisista on aina mieltynyt johonkin tiettyyn piirteeseen ja sitten kun se piirre on viety äärimmilleen niin johan alkaa kiinnostaa. Joillekin se piirre on lihakset ja joillekin omasta mielestään henkevimmillä naisilla se voi olla vaikka miehen pitkät hiukset. Ihan samaa pinnallisuutta sekin, vähän eri muodossa vain.
Ei muuten mene ainakaan kaikissa tapauksissa. Voi olla varmaan saliharjoittelun kohdalla, jos pystyy saamaan selvästi näkyvämpiä tuloksia kuin tavallinen mies ja sitten, kuten aloittaja totesi, voi yökerhoissa naiset huomata nämä saavutukset. Sillä jos osaa vain yhden asian täydellisesti kaventaa kyllä mahdollisuuksia naismarkkinoilla. Vaikka olisit yhdessä asiassa asiantuntija ja tapaat kiinnostavannäköisen naisen, voi olla, että teillä ei löydy mitään puhuttavaa.
Ok, siinä tapauksessa voi olla jo paremmat mahdollisuudet, jos tulee jossakin yhdessä asiassa kuuluisaksi.
Roinaajilla ei seiso.
Kyllä niillä seisoo, kun vetävät hormoonia.
Roinaajat heti haukkumassa kun itse vetää, mut Bull syönyt vain kaurapuuroa ja treenannut lujasti.
http://static.iltalehti.fi/verot/mentula_2_051114TM_vr.jpg
Kuulostaa enemmänkin siltä että itse olisit halunnut olla siinä naisen tilalla.