Syöt lenkkiä, vai käyt lenkillä?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kumpaakin sopivasti...😂😂😂
Tänään söin sopivasti HK-sinistä, suunnilleen 8cm pätkän.
HK-sinistä leikeltynä ruisleivän väliin. Hjuvaa. 😃
En oo kyllä syönyt piiiitkiin aikoihin just lenkkiä, mutta tylsää on kipittää lenkkiäkin. Että kyllä se lenkin syönti on kivempaa.
kaija 41v korkeastikoulutettu ja hk sininen lenkki on pikkuinen napero verrattuna tinderimiesten kikkeleihin ja tinderimiehet osaa käyttää kikkeliään ja tietää mitä nainen haluaa ja en koskaan ala seukkaamaan
Ei ole muuta vaihtoehtoa kuin käydä lenkillä. En syö lenkkiä enkä muutakaan makkaraa ollenkaan.
Minä syön mielelläni isokokoista makkaraa.
.. Riippuu ihan MistRoikkuu.. Tää(kin).. Nääs.. Oishan Se.. MukavaaSe.. =)
Molemmat lenkit sujuu hyvin. Totta puhuen lenkillä käynti voittaa kirkkaasti etenkin kun on sellainen koira joka antaa vetoapua.
Samaa mieltä, tosin minä vetelen koiran hihnsta ettei se vedä, kun se siis nykii. Tänäänkin juostiin ja käveltiin punainen lenkki