Päriseekö nelonen?

Koska nelos olut tulee kauppojen hyllyille, aijon itse juhlistaa historiallista tapahtumaa...ainakin kaksi viikkoa. Miehet ei juo mietoja!


https://youtu.be/OfJeQDkz4JU

8

79

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Viinamies-

      Juon komosta edelleen. Nelosta en ole juonut muuten kun toin sitä laivalta joskus pari vuotta sitten. Alkosta olen hakenut salmiakkokossua ja viinejä naisille tarjottavaksi.

    • Onneksi en enää ryyppää. Olisi entistä vaikeampi lopettaa.

    • ..ja siitä Juha on kovin iloinen.

    • taas.pärisee

      moi olen ulla maija 53v ja korkeastikoulutettu ja ei pärise nelonen mutta kakkonen pärisee aina välillä ja haisee ja tinderimiehet innostuu ja haluaa kakkosta

      • Moi Ulla, kiva että olet ymmärtänyt viihteen syvän olemuksen, se on aistihimoa kun paukuttelet pakariasi menemään.

        Itselläni verensokerin ja verenpaineen nousu sekä hengityksen kiihtyminen on selvästi havaittavissa kun edes näen nelosolut tölkin. Tunnen kun immuunijärjestelmäni käynnistyy, se elimistön puolustusjärjestelmä mikä taltuttaa taudinaiheuttajat, kuten bakteerit ja virukset.


    • TietäkääSeSaatana

      PIRI Pärisee ei mikään kalja!!

      • modelli

        Saako sitä Prismasta?


      • modelli kirjoitti:

        Saako sitä Prismasta?

        Piriä saa Piritorilta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas nuoren kuolema

      Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭
      Lapua
      178
      7342
    2. Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät

      Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa
      Maailman menoa
      79
      3710
    3. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      122
      3629
    4. Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä

      Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma
      Maailman menoa
      80
      2911
    5. Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa

      Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.
      Maailman menoa
      46
      2469
    6. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      83
      2367
    7. Kuinka paljon teillä

      on ikäeroa?
      Ikävä
      136
      1982
    8. Sinusta kulta paljastuikin yllättävä

      taito. Vaikuttavaa. ❤️
      Ikävä
      54
      1358
    9. Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin

      Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta
      Maailman menoa
      377
      1319
    10. Miksi suorittamisesta tulee

      Miksi suorittamisesta tulee hyvä fiilis? Mitä sillä paikataan? Jollekinhan se voi olla jopa terapeuttista, mutta itse a
      Sinkut
      59
      1300
    Aihe