Alien Ben Zyskowicz

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Judet senkun porskuttaa, köyhien työttömien kustannuksella!

Äänestä

Zysse on hyvä jätkä ja on oikeassa taas tuossakin asiassa.

Äänestä
  • Ei elä "pen" tässä maailmassa jos koskaan on elänytkään. Amerikan malli alkaa olla jo valmis täälläkin, vain aselait pitäisi vapauttaa kuten ihannevaltiossakin!

    Äänestä

Oliko Hitler ja Lenin sittenkin oikeassa?!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poliittinenbroileri kirjoitti:

Millähän planeetalla tällainen olio elää?
https://www.hs.fi/politiikka/art-2000005496056.html?utm_campaign=tf-HS&utm_term=2&utm_source=tf-other&share=93f985ee1ec9c886b63d45ee5bc24811

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu