Onko kellään kokemusta tästä firmasta? Näyttää usein hakevan väkeä tölkkitehtaalle.
Ball Beverage Packaging Mäntsälä Oy
3
4259
Vastaukset
- Vuorotyöläinenkö
Ihan Ok firma. Palkat tulee ajallaan ja hyvä vuorotyö rytmi. Riippuu vuorosta mihin menee.
- Höh
Mikä on kun sähkäriä ei löydy? Jos löytyy, kukaan ei pysy...,,
- Paskapaikka
Eipä ole mikään ihme, että on paikkoja jatkuvasti auki. Ei siellä ole työntekijöillä yhtään mitään arvoa. Tehtaanjohtaja käy säätämässä koneita ja siinä samalla haukkumassa kaikki. Jatkuvaa kyttäämistä ja tehokkuuden tarkkailua. Tuotannon ohjauksessa ei mitään järkeä. Sekin on tietysti ainoastaan työntekijöiden vika. Jos ei tilaukset valmistu ajoissa tai että hukkaa tulee liikaa. Koneet ei toimi kunnolla, koska niitä ei huolleta. Muutenkin halvalla ostettu vanhempaa tekniikkaa olevia koneita. Ei siis todellakaan ole mikään moderni tehdas. Palkat on ihan hyvät ja tulee ajallaan, sekä vuorosysteemi tosi hyvä. Muuta positiivistä ei tehtaassa ole. Kannattaa hakea jonnekin muualle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604866Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362209Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti581969- 1981938
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1711589Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2961515Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2061280- 881209
- 2071182
- 651154