Herrasmiesmäisyys on out

Naisen saa vain röyhkeä mies joka käpälöi naista ja suutelee heti.
780
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikös näistä tyypeistä oli tehty ilmiantoja viime aikoina.

Äänestä

Herrasmiesmäisyys on in, aidot ja oikeat herrasmiehet saa naisen. Herrasmies on kuin kuuluisa rokkari, naiset kirkuen hyppelehtivät vuolaasti kuorossa kehuen herrasmiestä.

Äänestä
  • Johan vitsin murjaisit! Toivottavasti oli vuoden viimeinen.

    1Äänestä

  • Johan.on.markkinat kirjoitti:

    Johan vitsin murjaisit! Toivottavasti oli vuoden viimeinen.

    Ei kai se naisten vika ole jos kuvittelet olevasi herrasmies.

    Laita waspia soimaan, i wanna be somebody be somebody too. Wanna be wanker, wannabe herrasmies.

    Äänestä

herrasmiestä katsotaan parenmin parisuode mielellä niin niinkään seksi seuraksi.

Äänestä

Jos olisit rokkari ville valo niin saisit kyllä naisia käpälöidä.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


ytmi kirjoitti:

Naisen saa vain röyhkeä mies joka käpälöi naista ja suutelee heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu