mitä teen...?

mulla on kerroksittain leikatut hiukset. mut ne on kasvanu jo jonkin aikaa sit "yli".. eli ne on ruman näköset!! mitä mä tekisin niillle.. ku joku uus leikkaus tyyli ois hyvä, mut en haluis lyhentää hiuksia paljoo ku nyt on vähän yli olkapäiden... :D kiitti jos vastasitte!
2348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no neuvoisin sinua menemään parturiin, siellä on ammatti auttajia jotka neuvovat sinua uuden kampauksen luomisessa. saat varmasti hyviä neuvoja. vaikea itse neuvoa kun en ole nähnyt tilannetta omin silmin..:P

Äänestä

niin.. mallihan ei siitä miksikään muutu, jos ei saa paljoakaan lyhentää... Järki käteen!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


15 wee tyttö kirjoitti:

mulla on kerroksittain leikatut hiukset. mut ne on kasvanu jo jonkin aikaa sit "yli".. eli ne on ruman näköset!! mitä mä tekisin niillle.. ku joku uus leikkaus tyyli ois hyvä, mut en haluis lyhentää hiuksia paljoo ku nyt on vähän yli olkapäiden... :D kiitti jos vastasitte!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu