Tuossa uuno turhapuro armeijassa leffassa.
Uunokin sanoi että nainen kurppaantuu 30 v jälkeen
11
74
Vastaukset
- charmanttiloiri
Uuno on vaan nuortunut noista ajoista.
- Naisasialooser11
40-50 vuotiaat työkaverimiehetkin totesivat, että liha on pilalla kolmenkympin jälkeen.
- pääasia
Itselle välttää.
- ytmi
Aina tulee uutta nuorta naisia joten yli kolmekymppisiä naisia ei kannata tavoitella.
- atmii
Oikein!!!
- Dissident
Eli palstan naistenpuute onkin vaan harhaa...
Eli mitä valittamaan...ottaa pois kuleksimasta...
- juujuu--
Uuno on neitsyt setä kuten dark fearkin.
- nahkapalli
Uuno, ätmien esikuva.
- Teknodonna
Mjoo
Kuulostaa aivan Spedeltä (Kuopio).
Satun tuntemaan Veskun sukulaispojan, jonka kautta olen myös tavannut Vesa-Matti Loirin (boolimaljan äärellä).
Veskun suusta ei tuollaista lähde.
(Naurua) - sinunsinkkuus
minkä ikäinen sä olet?
miten tää liittyy yhtään mihinkään? Uuno puhuu paljon ja yleensä asian vierestä.
Juutuubi linkissä Uuno hankkisi (mahd.) lottovoitollaan jodlaavan tirolilaisen matikkakoiran. Tällä logiikalla sellainen koira on huippuälykäs ja se pitäisi löytyä joka kodista. Tuskin Uunon juttuihin kannattaa ihan täysillä luottaa? :)
https://www.youtube.com/watch?v=Wmk-OPOTsq0
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081665Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai901576Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961488Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541394Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48892Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115880Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii414853Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290824Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347809