Suomi24 epätasa-arvoinen kohtelu. Naiset voi siellä ilmaiseksi vastailla ja ottaa vastaan viestejä 3kpl/vuorokausi. Miehet ei. Pitää maksaa natsisivustolle rahaa siitä, ettävoit laittaa viestejä tai ottaa niitä vastaan. Kokemusta on. Maksoin kuukauden jakson. Se päättyi eilen. Kokeilin, enää en pysty lukemaan saapuneita viestejä tai vastaamaan niihin. Aller on tämä maksunperijä. Peukku alas typerälle rahastusjärjestölle. Eletään tasa-arvon aikaa Suomessa. Seei koske näitä treffisivustoja. Naiset tavallaan houkutus, jolla miehet saadaan maksumiehiksi. Koko treffisivustot saisi minunpuolestani epätasa-arvoisina lopettaa. Laitoin Allerille viestiä asiasta, aion selvittää asian kuluttaja-asiamiehen kautta. Onko teillä vastaavia kokemuksia, miehet? Myös naisilta kokemuksia suomi24treffit? Kehut ja moitteet sivuston toiminnasta ja ylläpitäjistä!
Epäoikeudenmukaista
5
58
Vastaukset
- tervetuloanykyaikaan
Etkö ole vielä ymmärtänyt, että sana tasa arvo tarkoittaa nykyään sitä että miten naiset ovat enemmän etuoikeutetuimpia kuin miehet. Tuo nyt ei ole ainoa laatuaan esimerkkinä "tasa arvosta"
Eikö muka mies enää saa lähettää 3 kpl/ vuorokausi viestejä?
- 465465
Saa lähettää.
Mene pannariin, siellä kaikki on ilmaista. Kyllä tuo maksullisuus koskee naisiakin. Kolme päivässä pitäisi riittää -tarkoitus on karsia massapostittajia.
Kyllä se baarissa käyminenkin maksaa. - Kokenutmies-
Tyhmät maksaa etkä edes pääse treffeille etkä saa naisilta vastauksia etkä saa seksiä. Mene maksulliselle naiselle suoraan niin saat ainakin seksiä eikä rahat menee haaskaan. Lopetin jo nuo nettideitit 10 vuotta sitten koska niistä ei tavalliselle miehelle ole mitään hyötyä. Nelos tason naiset vaatii siellä 10 miehiä joten todella harva mies saa sieltä mitään vastauksia. Baaristakin saa 100 kertaa helpommin naisen.
- KokematonMies
Eikö siellä ennen saanut lähettää viisikin viestiä vuorokaudessa ilmaiseksi? Jokatapauksessa täysin turhia tuollaiset treffipalstat tavallisen miehen näkökulmasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "904219Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293203No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351358
- 10939
- 134931
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11770