tuo hiton maria veitola sai venlan
Kurppa voitti venlan
Kaisanoasaa
7116
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Veitola on historian rumin Venla-voittaja.
Saatana että voikin ihmisen lapsi olla ruma.
Veitola täyttää helmikuun lopulla 45 vuotta, eli ei ole enää mikään tyttönen.
Katsoin viimeisen Yökylässä Maria Veitola-jakson missä hän oli Dannyn vieraana miehen möksällä. Jaksossa Maria ja Erika kävivät saunomisen lomassa myös uimassa.
Kiinnitin huomiota siihen, että Maria oli laittanut hiukset ja hänet oli myös meikattu kuvaukseen. Ihanhan tuo on näpsäkän näköinen friidu laitettuna, eikä vartalossakaan ole moitteen sijaan nelivitoseksi muijaksi. Oikeastaan vartalo on aika hot.
Jos Maria vain viitsii laittautua, niin kuuluu kirkkaasti ikäluokkansa 10 prosentin parhaimmistoon.
Ihan sama. Kuka edes katsoo enää suomalaista telkkaria? Olin viime vuonna kertausharjoituksissa ja siellä kaikkein tyhmimmät amikset olivat kovasti täpinöissään Bull Mentulasta ja "Jetistä" eli Jetro Rostedtistä. Kannattaa ennemmin siirtyä YouTubeen ja mulle internet-sivustoille paremman viihteen perässä.
Katselin tänään vanhan ohjelman jossa Maria Veitola haastatteli Pentti Linkolaa. Ihan jo siitä epäkunnioittavasta asenteesta voisi ihan hyvin tuomita elinikäiseen Venla-kieltoon. Miksi kaikesta pitää tehdä rahvaanomaista ja turhanpäiväistä? No, Linkolalla ei tietenkään ollut televisiota joten hän ei tiennyt mihin lupautui.
Ihan miehen näköinen.
Olihan siellä kai jokunen lerppakin joka voitti jotain.
Ai missikisatko ne venlakisat onkin? Mä oon luullu ihan muuta