Super-YTM:ää ei siittämänsä äpärä kiinnosta

äpäränosa

18

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naisasialooser11

      "Daily Mailin mukaan Tom Jonesilla oli lyhyt suhde parikymppisen mallin Katherine Berkeryn kanssa 1987. Pari oli tavannut yökerhossa ja päätynyt samaan sänkyyn. Lemmenyön seurauksena syntyi Jon, mutta Tom Jonesilla ei ollut lehden mukaan kiinnostusta ruveta pojalle isäksi."

      Tom Jones oli tuolloin vasta 47v komistus ja pani parikymppistä mallia. Nykyään hän on 77v charmantisti harmaantunut mies eikä enää sylkäisekkään tuohon malliin päin joka on nyt 50v kurttuinen haaska, hän panee edelleen parikymppisiä.

      Tuossa tuli hyvin esille se, että naisen tason ratkaisee nuoruus ja kauneus eli parikymppinen malli on YTN, miehen tason taas ratkaisee raha ja status eli 77v mies on superYTM. Ja kun YTN ja superYTM kohtaavat niin he menevät heti panolle

    • äpäräpäjoo

      Sellaisia miehet on. Turha itkeä kun naiset ei halua parisuhdetta eikä lapsia. Siitäkin asiasta miehet saa raivareita palstalla.

    • Totuus-

      Naiset tekee lapsia paskojen miesten kanssa.

    • taassenähtiin

      Tommosia paskoja miehet on.

    • 444334

      Nainen oli lutka, joka ei tehnyt aborttia, koska halusi kiristää resursseja Tompalta. Onneksi Tomppa maksoi vain minimin.

      • resurssi

        Kiristää resursseja? Miten resursseja kiristetään?


    • ppplllooii

      Jännä että äitinsä on jättänyt pojan noin heitteille.

      • äidin-kullat

        Palstan miesten äidit elättää aikuiset poikansa. Joka paikassa niin ei tehdä.


      • jjjkkkll
        äidin-kullat kirjoitti:

        Palstan miesten äidit elättää aikuiset poikansa. Joka paikassa niin ei tehdä.

        On syytäkin elättää, kun on väkipakolla halunnut lapsen tähän paskamaailmaan vääntää.


      • äidin-kullat
        jjjkkkll kirjoitti:

        On syytäkin elättää, kun on väkipakolla halunnut lapsen tähän paskamaailmaan vääntää.

        Nuo lapset itkee täällä kun eivät naista saa. Mitä ikuiset lapset naisella tekee.. eivät ainakaan lisääntymisen takia tarvitse.


      • ggffsddd
        äidin-kullat kirjoitti:

        Nuo lapset itkee täällä kun eivät naista saa. Mitä ikuiset lapset naisella tekee.. eivät ainakaan lisääntymisen takia tarvitse.

        Enkä yhtään ihmettele, että tuollainen itsekkäästi lisääntynyt nainen on epäonnistunut myös kasvatustehtävässään.


    • kuu.lurkkuun

      Tom Jones oli naimisissa vaatimattomat 59 vuotta. Avioliitto päättyi rouvan kuolemaan.

    • Ei tuolla kiinnosta muu kuin Tompan rahat..

      Lutka emakkoki yritti viedä Tompan rahat.

      Jos ois tapahtunu nykypäivänä niin halpa huora yrittäis viedä Tompan rahat syyttämällä häntä seksuaalisesta ahdistelusta.

      :D

      • paskataidatollasinäkin

        Onko sulla lapsia, joita et tapaa


      • paskataidatollasinäkin kirjoitti:

        Onko sulla lapsia, joita et tapaa

        Sanonpahan vaan että kyllä vituttais jos joku eukko on virittäny mulle elatus ansan.


      • tyhmältä.kuulostat
        KonnaKettu kirjoitti:

        Sanonpahan vaan että kyllä vituttais jos joku eukko on virittäny mulle elatus ansan.

        Mies, joka haluaa sulkea isyyden mahdollisuuden pois, käyttää aina kondomia. Käytätkö sinä?


    • nenna_32

      Tomppa on paska. Isä joka hylkää lapsensa on saastaa

    • Tindermies

      Suomessa tuollaisia jännämiehiä on miljoona jotka hylkää lapsensa ja naisensa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      208
      1699
    2. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      103
      1664
    3. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      101
      1576
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      254
      1409
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1368
    6. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      48
      906
    7. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      453
      904
    8. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      890
    9. Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?

      Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai
      Maailman menoa
      293
      845
    10. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      347
      820
    Aihe