Miljonääri-isän äpärä elää kurjuudessa.
https://www.is.fi/viihde/art-2000005526676.html
Super-YTM:ää ei siittämänsä äpärä kiinnosta
18
200
Vastaukset
- Naisasialooser11
"Daily Mailin mukaan Tom Jonesilla oli lyhyt suhde parikymppisen mallin Katherine Berkeryn kanssa 1987. Pari oli tavannut yökerhossa ja päätynyt samaan sänkyyn. Lemmenyön seurauksena syntyi Jon, mutta Tom Jonesilla ei ollut lehden mukaan kiinnostusta ruveta pojalle isäksi."
Tom Jones oli tuolloin vasta 47v komistus ja pani parikymppistä mallia. Nykyään hän on 77v charmantisti harmaantunut mies eikä enää sylkäisekkään tuohon malliin päin joka on nyt 50v kurttuinen haaska, hän panee edelleen parikymppisiä.
Tuossa tuli hyvin esille se, että naisen tason ratkaisee nuoruus ja kauneus eli parikymppinen malli on YTN, miehen tason taas ratkaisee raha ja status eli 77v mies on superYTM. Ja kun YTN ja superYTM kohtaavat niin he menevät heti panolle - äpäräpäjoo
Sellaisia miehet on. Turha itkeä kun naiset ei halua parisuhdetta eikä lapsia. Siitäkin asiasta miehet saa raivareita palstalla.
- Totuus-
Naiset tekee lapsia paskojen miesten kanssa.
- taassenähtiin
Tommosia paskoja miehet on.
- 444334
Nainen oli lutka, joka ei tehnyt aborttia, koska halusi kiristää resursseja Tompalta. Onneksi Tomppa maksoi vain minimin.
- resurssi
Kiristää resursseja? Miten resursseja kiristetään?
- ppplllooii
Jännä että äitinsä on jättänyt pojan noin heitteille.
- äidin-kullat
Palstan miesten äidit elättää aikuiset poikansa. Joka paikassa niin ei tehdä.
- jjjkkkll
äidin-kullat kirjoitti:
Palstan miesten äidit elättää aikuiset poikansa. Joka paikassa niin ei tehdä.
On syytäkin elättää, kun on väkipakolla halunnut lapsen tähän paskamaailmaan vääntää.
- äidin-kullat
jjjkkkll kirjoitti:
On syytäkin elättää, kun on väkipakolla halunnut lapsen tähän paskamaailmaan vääntää.
Nuo lapset itkee täällä kun eivät naista saa. Mitä ikuiset lapset naisella tekee.. eivät ainakaan lisääntymisen takia tarvitse.
- ggffsddd
äidin-kullat kirjoitti:
Nuo lapset itkee täällä kun eivät naista saa. Mitä ikuiset lapset naisella tekee.. eivät ainakaan lisääntymisen takia tarvitse.
Enkä yhtään ihmettele, että tuollainen itsekkäästi lisääntynyt nainen on epäonnistunut myös kasvatustehtävässään.
- kuu.lurkkuun
Tom Jones oli naimisissa vaatimattomat 59 vuotta. Avioliitto päättyi rouvan kuolemaan.
Ei tuolla kiinnosta muu kuin Tompan rahat..
Lutka emakkoki yritti viedä Tompan rahat.
Jos ois tapahtunu nykypäivänä niin halpa huora yrittäis viedä Tompan rahat syyttämällä häntä seksuaalisesta ahdistelusta.
:D- paskataidatollasinäkin
Onko sulla lapsia, joita et tapaa
paskataidatollasinäkin kirjoitti:
Onko sulla lapsia, joita et tapaa
Sanonpahan vaan että kyllä vituttais jos joku eukko on virittäny mulle elatus ansan.
- tyhmältä.kuulostat
KonnaKettu kirjoitti:
Sanonpahan vaan että kyllä vituttais jos joku eukko on virittäny mulle elatus ansan.
Mies, joka haluaa sulkea isyyden mahdollisuuden pois, käyttää aina kondomia. Käytätkö sinä?
- nenna_32
Tomppa on paska. Isä joka hylkää lapsensa on saastaa
- Tindermies
Suomessa tuollaisia jännämiehiä on miljoona jotka hylkää lapsensa ja naisensa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081699Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031664Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011576Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541409Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341368Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48906Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii453904Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115890Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293845Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347820