Oletko pannut kaverisi tyttöystävää?

Minä olen........
354693
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 35

Vanhimmat

.. Sä Ootkin sellainen Prkl.. NarsuBonoboMarsu.. ;D

Äänestä

Sä oot sellanen Pannumees

Äänestä

Ja sitten palstanaiset vielä kehtaavat väittää ettei paskoja ole olemassa.

Äänestä
  • Hyvähän se oli, jos tää kaveri on vaikka huono sängyssä, niin tärkeetä että nainen jostain saa hyvää. Jaksaa sitä kaveriakin sitten paremmin, jos se on muuten hyvä mies.

    Äänestä

  • En ole väittänyt. Väitän että kaikki miehet on paskoja.

    Äänestä

KylläHOT iksissa ainaki Jaakko oli kovasti heiluttamassa peittoa :)

Äänestä

Onko se jotenki elvistelyn aihe, lapsukaiset?

Äänestä

Olisin varmaan pannut, jos kaverillani olisi sellainen.

Äänestä

En, mutta olen pannut kaverini poikaystävää :)

Äänestä
  • Tuota ei usko Erkkikään 😎

    Äänestä

Nonii vähän prrt prrt.

Kyllä sä oot melkonen SONNI!

Äänestä

Sattuneesta syystä en ole.

Äänestä

Olen pannut ex-miehen kaveria, joka on aviossa tahollaan. Miehet vaan on.....

Äänestä

En, mutta kaverin tyttöystävä pani mua väkisin. Mä kyllä yritin estellä. Mutta ei se kuunnellu. Riisu itsensä alasti, heittäytyi selälleen sängylle. Levittti reidet levälleem ja käski tulemaan niiden väliin. Kieltelin vielä, mutta se vaan käski. Niin että pakko oli sitten, ei mitään voinut.
Mua pelottaa, että voi vaatia samaa juttua vielä toisenkin kerran.
- Juha-Petteri

Äänestä

En, mutta mun poikakaverin kaveri pani mua samalla kun mä panin mun poikakaveria
-Ilpo I

Äänestä

Joo olen. Meillä oli oikein hauskaa tyttöjen kanssa kahdestaan. Taidetaan lempata meidän poikaystävät kokonaan.
Haluuks joku tosi vähän käytetyt poikaystävät? Toinen ei kyl osaa mitään, ja toinen on koko ajan impotentti tai sit se teeskentelee sellaista. Halvalla lähtee, mut ei oo ku perävalotakuu.
-Riitta ja Irmeli

1Äänestä

En, mut mun poikakaveri, sen kaveri ja kaverin kaveri pani mua. Ekaks vuorotellen, mut kun mä pyysin oikein nätisti, niin ne suostu sit kaikki kolme panee mua yhtaikaa. Vaik ei ne oikeesti halunnut, teki sen vaan mun mieliks. Ne on niin kilttei ja söpöi.
-Maija-Riitta

Äänestä

No ei varsinaisesti, mut poikakaverin koko jääkiekkojoukkue pani mua. Puolustajat pani pilluun, hyökkääjät peppuun ja maalivahdit suuhun sillä välillä kun mun poikis oli suihkussa. Eikä se yhtään ihmetelly, kun löysi mut pukuhuoneesta kun tuli suihkusta. "Kui sää ny siin oot, penkillä makkaat? Ja ilima vaateit ja ihan hies?" Mut se usko kun mä sanoi et mää jumppasin sitä ootelles ja tuli siitä niin kuuma. Sit se vielä kysy, etä mitä toi valkojen töhnä on mitä sulla on kasvoilla ja tissien päällä? Mä sanoi et kosteusvoidetta, ja se tuumas et ai niitä naisten juttuja, joo.
Mut kyl se vähän ihmetteli, et mikä kaikkii sen joukkuekavereita nauratti niin rutosti. Se kysykii, mut ne kaverit sano vaan et "sun tyttöystävä kerto niin hyvii vitsei ku sä olit suihkussa".
Poikis vastas siihen et "joo, Kyllikki onkin aina ollut hyvä suustaan"
Ja ihan oikeassahan se olikin. Ne maalivahditkin nyökytteli. Lupasin kertoo lisää vitsei seuraavaskii pelissä.
-Kyllikki

Äänestä

Kavereiden vaimot on herkuimpia. Uutuuskirja myös väittää, että Trump tykkää eniten ystäviensä puolisoista. Ihana piirre ihmisessä!

Äänestä

Etpä kunnioita kaveriasi pätkääkään, hän ei menetä sinussa mitään, jos et todella tee parannusta...
Jos kokisit sen kivun minkä aiheutti kaverilles, et täällä ylpeilis, vaan häpeisit
Mieti nimimerkkini merkitystä, etkö ymmärrä?
Ylpeilis sellaisella mikä on häpeällistä

Äänestä

Ei se nyt vielä mitään, mutta onko täällä kukaan PANNUT OMAA SISKOAAN?

Äänestä
  • Käykö äiti?

    Äänestä

  • periaatteen___mies kirjoitti:

    Käykö äiti?

    Äiti on vanha kurppa, joka ei saa alapäässä liikettä aikaan, mutta siskolla on tiukka perä ja kiinteät hinkit!

    Äänestä

  • No en siskoa ole, mutta mummoa kylläkin, ja vielä mummon omissa hautajaisissa! Tuli sattumalta tilanne, että olimme vainajan kanssa kahden. Minulla ei alahuuli yhtään väpättänyt, mutta alapäässä alkoi jotain muuta kummasti väpättää, vaikka mummo oli kuihtunut ja luiseva kuin muumio. Niinpä sitten heittäydyin arkkuun mummon päälle ja sutaisin.

    Vähän jännitti, että mitäs jos joku sukulaisista yllättää minut kesken kiihkeimmän hetken, mutta hyvin se meni. Mummo meni hautaan spermat mukanaan, eikä kukaan aavistanut mitään. Olenko nyt siis tehnyt isoisästäni aisankannattajan, vai lasketaanko vain elinaikana tapahtuneet panot?

    Äänestä

Olen. Itseasiassa aina kuolaisin sen herkkupersettä. Mökin saunassa nähtyäni sen biksuissa oli vaikea pidätellä seisokkia. Tilaisuus aukesi sanan varsinaisessa merkityksessä kun pääsin panemaan sitä takaapäin pyllyyn yhden bile -illan päätteeksi. Kaveri oli just eronnut siitä ja voin sanoa että tuntu hyvältä....tase were the days. Ei meistä paria tullut mutta pyllypano jäi mieleen.

Äänestä
  • Ihme salausuksia,, voin lähettä kello aika ja päivää

    Äänestä

Oon pannut kaverin eksää ja sen kaveria samaan aikaan.

Äänestä

En ole. Ei mulla ole kavereita enkä muutenkaan pane koskaan.

Äänestä

Aika moni mies ja nainen suomessa on niin tehnyt. Huorainen kansa.

1Äänestä
  • Mikä se on tuo muovinen tikku mikä noilla huorilla on vitussa?

    1Äänestä

En oo, enkä kaverin poikaystävääkään. Ei kiinnosta paneminen muutenkaan...

Äänestä

nosiis en ole, mutta panin kyl mun kuollutta dinosaurus lemmikkiä... iha hyvältä tuntu juu ja saan aina bounerin ku aattelen dinosauruksia ;DDD

Äänestä

Panit henta vastaa ja tykkasit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paninsitä kirjoitti:

Minä olen........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu