Eliittikumppani deittipalvelussa ilmaisjäsen ei pysty tekemään mitään. Maksettuani kk maksun en itse ainakaan päässyt suoraan yhteyteen kenenkään kanssa. Tyssäsi ensimmäiseen vaiheeseen jossa lähetettiin kysely toiselle osapuolelle, aivan tyhjänpäivisiä kysymyksiä. En omasta mielestäni ole ruma. Lisäksi pidän itseäni älykkäänä ja virenä henkilönä. Täytin esitiedot huolellisesti. Mainoksessa jossa kuvat vilahtavat käytetään ammattimalleja houkuttimena. Irtisanoutuminen onkin sitten riesa. Jäsenyys ei heidän mielestään päätykkään kuukauden päästä vaikka olet tehnyt kuukauden sopimuksen. Esim. ekontaktissa jäsenyys loppuu automaattisesti sovitun/maksetun ajan kuluttua
Eliittikumppani huijausta
Kippari671
1
165
Vastaukset
- kommentoija
Hei
Itse olen tavannut oikeita ihmisiä Eliittikumppanin kautta, joskin profiileja on vähemmän kuin muilla sivustoilla, ja niistä harvoistakin iso osa jättää vastaamatta. Muilla deittisivustoilla mulle vastataan useammin. (Taustatiedoksi: Olen nainen.) En pidä Eliittikumppania huijaussivustona, mutta en myöskään parhaana deittisivustona.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081668Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai961590Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961496Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541394Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48893Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii420857Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290826Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347812