Mia ei huomannut olevansa raskaana

Kuuli raskaudesta casta kun synnytys alkoi

https://www.is.fi/perhe/art-2000005538679.html
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko ymmärtänyt kun lapsi sai alkunsakaan?

1Äänestä

Ei sitä aina huomaa kun jännämisten kanssa panee.

Äänestä
  • Senhän jkust huomaakin kun jännämiehen kanssa panee. Ätki kun panee niin sitä ei edes huomaa, se on niin mitätön toimenpide ätmin ollessa panijana. Miiakin tuli varmaan jollekin ätmille tiineksi ja mukulastakin tuli vesipää.

    Äänestä

Pyhä henki laskeutui"" sattuuhan näitä , on se kun kuukausi kaupalla maha möyrii ja kasvaa , valot palaa mut ketään ei oo kotona,,voi pyhä sylvi,,,

1Äänestä

Aika vankassa kunnossa saa olla jos ei raskausmaha näy.

1Äänestä
  • Suomen suurin tyrä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


34566 kirjoitti:

Kuuli raskaudesta casta kun synnytys alkoi

https://www.is.fi/perhe/art-2000005538679.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu