kun löydät maasta yksinäisen rukkasen ja laitat sen penkille että kadottaja löytäisi sen vai tinderinaisen jättäminen niin kummasta tulee haikeampi olo ja tiedät että löytäjälle tulee parempi olo kun löytää kadonneen rukkasensa vai että joku löytää hetkeksi helpottajan ja toinen heistä kokee taas jättämisen eli toinen on tottunut siihen ja haluaakin sitä
kumpi on haikeampi jättää
joku.ilman.hanskaa
6177
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ootsä taas vetänny mällit hanskaas
Sie et vissiin itse pääse tinderiin. Etkö osa käyttää tai pelkäätkö tunnistettavuutta siellä? Siitä sitten itketkin polonen täällä, kun koet et elämä menee ohi ja tinderistä ihmiset löytää toisiaan. Kuules välimerkitön, kyl tää tästä, asenna tinderin ja helpottaa. Kerran se vain kirpaisee, mut sit pääset kans sinne.
Olipas ihana aloitus kyllä menetän järjen parittomasta parista.
tämä aloitus ei koskenutkaan sinua kun olet kiva kunnon nainen vaan nyt puhuttiinkin tinderitytöistä
Huonio vertaus tuo rukkanen, siihen tuskin on kadottaja sentään eritteitään tursuttanut, olisit verrannut vaikka käytettyyn nenäliinaan.
no piti kyllä pistää että löytää käytetyn kondomin niin hakeaahan se on kun tietää kaksi rakastavaista on iakoineet ja tavarat jääneet siihen ja miettinyt millaisen lapsen olisi saanut ja millaiset vanhemmat mutta tinderinaisesta taas pääsis äkkiä eroon ja toivottavasti en saanut tartuntaa ja toivottavasti kukaan kunnon mies ei hairahdu tinderityttöön mutta toivoo kuitenkin että joku tinderimies saisi hänestä hetken huvin ilmaiseksi koska ei ole maksun arvoinen kuten kondomi