Vittu että yksi maa moi vituttaa!

Tottuus

6

285

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lahti2001

      Luusereita ottaa päähän kun tonen menestyy. Kateus paistaa kirjoituksestasi.

      Et taida itse saada mitään aikaan muuta kuin itkupillitystä

      • Tuhosintaasyhden

        Joo, kyllä tekee gutaa, kun voi oikein julkisesti kenen tahansa luettavaksi kirjoittaa mollauskommentin toisesta ihmisestä. Oma päivä on pelastettu. Vaikkei itse olisi yhtään sen kummempi sukankuluttaja, mutta kun perisuomalaiseen tapaan pääsee HAUKKUMAAN ja oikein MASENTAMAAN toista mahdollisesti jo ennestään masentunutta ihmistä, niin suomalaisen ihmisen elämäntehtävä on suoritettu. Mikä autuus! Tuhosin taas yhden!


    • Synnnynnäinenluuseri

      Yleensä se on Venäjä, joka vituttaa ihmisiä, mutta nyt urheilukisojen aikaan suomalaista luonnollisesti vituttaa Norja.
      Valitettavasti sille ei vaan voi mitään, että toiset on hyviä ja toiset taas ei. Itse olen myös synnynnäinen luuseri, joka ei ole saanut mitään aikaan elämässään eikä nyt enää ehdi saadakaan. Kaikki, mihin ryhtyy, menee vituiksi. Toisten menestyksen seuraaminen on äärimmäisen tuskallista.
      Mutta kun on nössö, niin ei saa lopetettuakaan tätä kärsimystä, vaikka monta kertaa sekin käy mielessä.
      Täytyisi tehdä kansalaisaloite luusereiden eutanasiasta.. Saataisiin sillä ehkä harvennettua turhaa yhteiskunnan painolastia ja samalla tehtyä tilaa etelästä tulevalle kunnon raiskaajaporukalle, jotka eivät ole niin kriittisiä omasta itsestään ..

      • RFDGHFJ

        Eihän kyse menestyksestä ole vaan huijaamisesta.

        Ja monen mielestä huijaus urheilussa ok, muttei se että vainyhdet (ensin karpaasit ja sitten venäläiset) käräytetään JA VIELÄPÄ TYHJÄSTÄ!


    • Pjongjang

      Toivotaan näihin olympiinalaisiin pikaista loppua, ennenkuin palanderin jing ja jang pillahtavat itkuun selostamolla. On se vaan surkeen oloinen vähän menestyneenä.

    • keuhkopöhö

      On ne vitun kieroja urheilijoita että kehtaavatkin voittaa hemoheksen voimal?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      43
      3497
    2. 35
      2978
    3. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      145
      2841
    4. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      70
      2317
    5. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      41
      1782
    6. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      86
      1555
    7. Mitä tarkalleen tunnet

      Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
      Ikävä
      67
      1094
    8. Nainen, koska nähtiin viimeksi

      Mikä päivä? Tarkemminkin voit kohtaamistamme kuvailla. 🤗
      Ikävä
      51
      1036
    9. Kaivattusi ominaistuoksu?

      Itse vastaan juustonaksu 😅
      Ikävä
      77
      1017
    10. Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.

      Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois
      Hybridi- ja sähköautot
      3
      847
    Aihe