seuraa)

onko Rovaniemellä enää ollenkaan vapaita naisia saatavissa iältään 18-60v. kaikkeen mukavaan yhdessä oloon.
4752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onhan Rovaniemellä vapaita naisia:) En tiedä olenko vain saamaton vai eikö rovaniemellä todella ole paikkaa missä tavata vapaita miehiä jos ei ole kiinnostunut baarista haettavista yhden illan jutuista.

Äänestä
  • Moikka tyttönen, kiva kun vastasit, niin edelleen haen vapaita naisia, jos olet kiinnostunut minusta, niin otappa minut kiinni, osoitteeni tässä, [email protected]

    Äänestä

minkäslainen ja minkä ikäinen mies olet?

Äänestä
  • olen fiksu varakas raitis normaali terve lapinmies ikäni on 52v, niin että kelpaiskos?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies kirjoitti:

onko Rovaniemellä enää ollenkaan vapaita naisia saatavissa iältään 18-60v. kaikkeen mukavaan yhdessä oloon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu