Suomalaisten seksihaluttomuus

Pillujen--asiantuntija

10

245

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sinkkumies---

      Ei voi panna kun ei saa. Seurustelu on ihan muuta kun seksiä.

    • Kurppa27

      Miehet runkkaa mielummin kun koskevat yli 25 v naiseen.

    • Kaisanoasaa

      Ulkonäöstä se johtuu ettei haluta enää kumppania. Naiset lihoo eikä mies halua panna. Mies käy huorissa mielummin koska ne ovat aina hoikkia ja kauniita.

    • Jösses..suomalaiset muuttuneet japanilaisiksi negatiivisessa mielessä?.. Jössex

    • miehet on ihan jees.

    • Oon suht kiimanen kaveri mutta on kyllä tullu vastaan niin epäseksikkäitä naisia että oksat pois..

      Eikä edes ole ollu ulkonäöstä kiinni..

    • j66j4j54j35345j34

      Koska nykyään ihmisillä on muutakin tekemistä.

    • Karvamuna-

      Nuoret naiset on seksuaalisia. Sitten kun nainen on yli 35 v niin naista ei seksi kiinnosta koska nainen lihonut ja itseinho on suuri eikä nainen halua näyttäytyä alasti miehen edessä. Itsetunto mennyt naisilta. Hoikat kauniit nuoremmat naiset haluaa kyllä seksiä, yökerhoista niitä löytää eikä ole edes vaikeaa saada sexiä.

      • Naisasialooser.11

        Väärin. Naisen seksihalut ovat kovimmillaan 40v kurppana, koska ikääntyminen miehistää kumpaakin sukupuolta,näin ollen naisilla on tuossa iässä miehen panohalut. Tuon ikäiset naiset vonkaavat seksiä jopa AT-miehiltä.


      • Naisasialooser.11
        Naisasialooser.11 kirjoitti:

        Väärin. Naisen seksihalut ovat kovimmillaan 40v kurppana, koska ikääntyminen miehistää kumpaakin sukupuolta,näin ollen naisilla on tuossa iässä miehen panohalut. Tuon ikäiset naiset vonkaavat seksiä jopa AT-miehiltä.

        P.S. Oikeasti kauniin naisen olet nähnyt vain telkkarissa tai internetissä, mutta taisitkin tarkoittaa itseään kauniiksi luulevia naisia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      103
      3495
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      195
      2221
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2090
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      37
      1822
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      9
      1649
    6. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1088
    7. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      5
      830
    8. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      69
      827
    9. Mitä sun päässä oikeen liikkui

      Silloin kun menit laittamaan sille viestiä? Jotenkin tosi outoa?
      Ikävä
      48
      815
    10. Sinkkuihmisten suppea kuva maailmasta.

      Siskoni on jo vannoutunut sinkku. Hän ei haaveile mitään suhdejuttuja. Mutta välillä mietin, miten vähän ja suppeasti
      Sinkut
      129
      773
    Aihe