Suomalaisten seksihaluttomuus

Pillujen--asiantuntija

10

264

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sinkkumies---

      Ei voi panna kun ei saa. Seurustelu on ihan muuta kun seksiä.

    • Kurppa27

      Miehet runkkaa mielummin kun koskevat yli 25 v naiseen.

    • Kaisanoasaa

      Ulkonäöstä se johtuu ettei haluta enää kumppania. Naiset lihoo eikä mies halua panna. Mies käy huorissa mielummin koska ne ovat aina hoikkia ja kauniita.

    • Jösses..suomalaiset muuttuneet japanilaisiksi negatiivisessa mielessä?.. Jössex

    • miehet on ihan jees.

    • Oon suht kiimanen kaveri mutta on kyllä tullu vastaan niin epäseksikkäitä naisia että oksat pois..

      Eikä edes ole ollu ulkonäöstä kiinni..

    • j66j4j54j35345j34

      Koska nykyään ihmisillä on muutakin tekemistä.

    • Karvamuna-

      Nuoret naiset on seksuaalisia. Sitten kun nainen on yli 35 v niin naista ei seksi kiinnosta koska nainen lihonut ja itseinho on suuri eikä nainen halua näyttäytyä alasti miehen edessä. Itsetunto mennyt naisilta. Hoikat kauniit nuoremmat naiset haluaa kyllä seksiä, yökerhoista niitä löytää eikä ole edes vaikeaa saada sexiä.

      • Naisasialooser.11

        Väärin. Naisen seksihalut ovat kovimmillaan 40v kurppana, koska ikääntyminen miehistää kumpaakin sukupuolta,näin ollen naisilla on tuossa iässä miehen panohalut. Tuon ikäiset naiset vonkaavat seksiä jopa AT-miehiltä.


      • Naisasialooser.11
        Naisasialooser.11 kirjoitti:

        Väärin. Naisen seksihalut ovat kovimmillaan 40v kurppana, koska ikääntyminen miehistää kumpaakin sukupuolta,näin ollen naisilla on tuossa iässä miehen panohalut. Tuon ikäiset naiset vonkaavat seksiä jopa AT-miehiltä.

        P.S. Oikeasti kauniin naisen olet nähnyt vain telkkarissa tai internetissä, mutta taisitkin tarkoittaa itseään kauniiksi luulevia naisia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      181
      2356
    2. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      58
      1305
    3. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1177
    4. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      1137
    5. Martina ja jalkapalloilija2

      Seiska: Martina iski nuoren jalkapalloilijan vuosia sitten. Könysikö milf teinin kanssa?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      1068
    6. Sijaiskasteet kuolleitten puolesta

      Paavali teki Korintossa sijaiskasteita kuolletten puolesta eli ns. Mormoninkasteita. 1. Kor. 15:29 Mitä muutoin ne, j
      Kaste
      373
      1059
    7. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      122
      1018
    8. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      95
      1010
    9. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      982
    10. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      975
    Aihe