Topstreetwear

pettymys11

Mistään en ole saanut näin huono laatuisia vaatteita. Pesun jälkeen täysin käyttökelvottomia. Huppareista ja college paidoista irtoaa järkyttävä määrä nukkaa vielä monen pesun jälkeen.
Värit haalistuu ekassa pesussa. En pese väärin koska minulla 20 vuoden pesula kokemus.
Tilasin XL kokoisia boksereita jotka kutistuivat pesussa XS kokoisiksi. Laatu siis ihan skeidaa.
En suosittele tätä nettikauppaa kenellekkään.

2

1473

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei huonolaatunen. Tiiäkkö, onks pulju jo pelistä pois kokonaan kun ei webbisivut toimi?

      Mua kyl harmitti kun piti olla XXL housuja, niin ne olikin jotain oikeasti XL housuja ja pohkeiden kohdalta tosi kireät ja vähän myös lantionkin kohalta, kolleget siis. Kävin miettii et ne on jotain kinuskikokoja et ei meille länsimaalaisille kaljamahoille ne niiden kokotaulukot enää toimi tai sitte tilatta 2XL isompi kuin normisti. Ennen koot täsmäsi kun Southpolet tilasin kolleget ja vieläkin ehjät mut tosi paljon nukkaa aina irtoaa. Sit kerran sain 10 € sellasen ohuen talvi/syys-takin ja koon piti olla 3XL niin uskalsin tilata mut oikeasti vastasi ehkä XL, koska mulla olevat Suomesta ostetut 2XL takit kyl mahtuu hyvin ja hupparin voi laittaa alle mut nää niiden 3 XL takit ei mene edes pelkän t-paidan kanssa. Jotenkin alkoi olla tämmöistä koko-sekoilua et lie koitunut vähän niiku puljun kohtaloks ehkä?

      • Anonyymi

        Sain sentään 3XL ohuesta takista omat pois kun möin uutena kaikkine valmistajan koskemattomien vetoketjuun ripustettujen kokotaulukkolappujen kanssa. Tietty ne niiden postikulut tuli sitte itel takkiin et jäin silti tappiolle.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      193
      4487
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      31
      3180
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      31
      2894
    4. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      74
      2782
    5. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      60
      2776
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      90
      2625
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      14
      2361
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      100
      2129
    9. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      113
      1317
    10. Missä me nähtiin viimeksi nainen

      Paikka ja siitä vähän kuvailua. Mitä kohtaamisessa tapahtui?
      Ikävä
      63
      1128
    Aihe