Mistä nainen

Mistä nainen viiskymppiselle varakkaalle ja mukavalle miehelle perheen perustamis puuhiin ?
51510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ilotalosta

Äänestä

Kyllä niitä eronneita ja karanneita riittää. Kun näet naisen joka liikkuu yksikseen mene kysymään. Jos et miellytä sitä niin siirryt seuraavaan. Monesti tuossa iässä on perhe hankittuna joten voi olla että mukanaan tuo valmiin paketin ei tarvitse tuossa iässä enään lapsiakaan ruveta hankkimaan.

Äänestä

minäkin muutama vuosi sitten olin samassa vaiheessa ja suoli24 naisten tarjonta oli todella huonoa ainakin lahdessa, kaikki mitä kävin tapaamassa oli jotakin aivan muuta kuin mitä ilmoituksessa oli annettu ymmärtää, yli lihavia lihavia sekä pönäköitä sekä sitten muuten pöpiä jos runko oli kohdallaan. sama jyväskylän alueella, mulkun rassaajia oli suurin osa eli miestä oli ollut joka vklp aloitettu seukkaan suoli treffi miesten kanssa ja sitten 2 vk jälkeen mies ei enää joutanut,,,,no ei kai kun sai heti pillua näiltä löysäperseiltä, jätin noi hommat ja jalkauduin itse etsimään sopivan, no se löytyi onneksi ja nyt on mennyt 3v ihan kivasti. avopuoliso sai myös pari vuotta sitten mukavan bonuksen tuossa perinnönjaossakkin että kelpaa tässä olla kun on metsää ja mantua
ei huono

Äänestä

Nähtäisiinkö ensi viikolla Tunturihotellissa Saariselällä ma-pe? Tosin ei kannata vaivautua, jos viihdyt paremmin taajama-alueella kuin maaseudulla.

Äänestä

Jos olet oikeasti varakas niin älä nyt vaan ota jotakin 40 naista vaivoiksi..

Tasan saat 30 naisen jos massia löytyy, eikä tosiaan vanhan akan kanssa muutenkaan mukuloita tehdä. Eli, jokatapauksessa skippaa kaikki 35 muijat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toivotaanvaan kirjoitti:

Mistä nainen viiskymppiselle varakkaalle ja mukavalle miehelle perheen perustamis puuhiin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu