Peris kyllä täyttää kaikki hullun merkit!

hullumiesperis

Käyttää aineita (lääkkeitä) ja kirjottelee monella mielikuvitushahmolla täällä, ja ei itse edes pysty tunnustamaan, että ei kirjota monella eri hahmolla.

24

584

    Vastaukset 24

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dark-fearin-äiti

      Samoin tuo dark fear on vähän hullu mutta johtuu vaan siitä että on vielä neitsyt setä.

      • 5432

        Darkkishan on yksi niistä periksen monista mielikuvitushahmoista.


      • Hulluja_koko_Liljalaakso

        En tiedä, onko se Timppakaan ihan täyspäinen. On meinaan sen verran noloa se aisurisirkus.


    • Oon suorastaan imarreltu tästä palstan Peris-huumasta.

      Peris sitä, Peris tätä, Peris Peris Peris Peris Peris!!!!

      Kohta musta tehdään varmaan elokuva Trollini Vartija.

      Mutta sen verran täytyy kyllä sanoa, että mä kirjoitan palstalle vain tällä mun omalla profiililla. Tai no mitä nyt joskus 4-5 vuotta sitten trollasin nimimerkillä suomityttö24v tms.

      Mutta nykyisistä palstalaisista esim. Bicky Royal mies on ihan oikea henkilö ja Penetrators MC:n puheenjohtaja ja tunnettu tatuoitukaluinen penetraattori :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • Tossa aloituksessa viitattiin sun lääkitykseen. Se on kaiketi auttanut sua ilmeisen hyvin ja sä viihdekäytät niitä vain harvoin, joten ei kai siinä ole mikään pielessä? Ihan näin maallikon tai siis köh... kokemusasiantuntijan mielipiteenä.

        Mutta et sä mikään hullu ole etkä käsittääkseni kirjoittele monella nimimerkillä. Ne suomityttö-trollaukset olivat ihan hauskoja sen aikansa, mutta rajansa toki kaikella :)))


      • paksuniska-make kirjoitti:

        Tossa aloituksessa viitattiin sun lääkitykseen. Se on kaiketi auttanut sua ilmeisen hyvin ja sä viihdekäytät niitä vain harvoin, joten ei kai siinä ole mikään pielessä? Ihan näin maallikon tai siis köh... kokemusasiantuntijan mielipiteenä.

        Mutta et sä mikään hullu ole etkä käsittääkseni kirjoittele monella nimimerkillä. Ne suomityttö-trollaukset olivat ihan hauskoja sen aikansa, mutta rajansa toki kaikella :)))

        Olisiko Peris muka voinut trollata joskus 4-5 vuotta sitten tolla Suomityttö24v:n nimimerkillä, sillä aika vaikealta tuntuisi Periksestä mitään tollaista uskoa.

        Mä kun muistan myös nähneeni joskus neljä vuotta sitten tämän Suomityttö24v:n Varissuolla:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


    • Kohta.sasi

      Nyt lasketaan sekunteja että kaljupää tulee esille neronleimauksineen.

      • Jos mua tarkoitat niin tässä mä oon.

        Mut Peris on siinä ihan oikeassa että mä en liity häneen mitenkään, mutta olen tosiaan Penetratorsin Suomen Chapterin Presidentti ja Tatuoitukaluinen Penetraattori :)))))))))))))))))))

        Oikeastaan aika turha ja typerä aloitus noin yleisesti ottaen... Peris kirjoittaa omana itsenään mitä hänellä onkaan sanottavaa, ja niin teen minäkin omalla profiilillani.


      • Kohta.sasi
        bicky_royal kirjoitti:

        Jos mua tarkoitat niin tässä mä oon.

        Mut Peris on siinä ihan oikeassa että mä en liity häneen mitenkään, mutta olen tosiaan Penetratorsin Suomen Chapterin Presidentti ja Tatuoitukaluinen Penetraattori :)))))))))))))))))))

        Oikeastaan aika turha ja typerä aloitus noin yleisesti ottaen... Peris kirjoittaa omana itsenään mitä hänellä onkaan sanottavaa, ja niin teen minäkin omalla profiilillani.

        Ei, tarkoitin eri kaljupäätä. Sellaista pellehermannin näköistä kranssitukkaa.


      • Ja.sasi

        Ja sekin on totta että sä olet Autistiklubin jäsen ja sun arvo on Kaljupäinen Vähäpoika :)))))))))))))))))))))))


      • Ja.sasi kirjoitti:

        Ja sekin on totta että sä olet Autistiklubin jäsen ja sun arvo on Kaljupäinen Vähäpoika :)))))))))))))))))))))))

        Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kun mä olenkin nykyaikainen eurooppalaishenkinen mies. Lisäksi mun sosiaaliset taitoni ovat myös erinomaiset, jotenon se hyvä kun mitään autismiin viittaavaa ei ole mulla koskaan ollutkaan.

        Mut sun kannattaisi kyllä hakea jotain ammattiapua siihen sun autismiisi, niin saisit siihen vaikka jonkun hyvän lääkityksen.


    • Päivitin tossa hieman äsken mun profiliani, vaikka kyllä ihan itsestään selvyyksiä siinä vaan sinne lisäsin.

      • Tottaturiset

        Jaahas, eli laitoit sinne että olet autistinen neitsytpoika joka muistuttaa ulkonäöllisesti pellehermannia. Joskin vähän harvemmalla tukalla vain.


      • Tottaturiset kirjoitti:

        Jaahas, eli laitoit sinne että olet autistinen neitsytpoika joka muistuttaa ulkonäöllisesti pellehermannia. Joskin vähän harvemmalla tukalla vain.

        Lue sieltä mun profiilistani, niin näet. Tosin sille mä en voi mitään, jos sulla on lukihäiriö tai muita ymmärtämisvaikeuksia.


      • Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kun mä olenkin nykyaikainen eurooppalaishenkinen mies. Olenhan mä aina ollut sosiaalisilta taidoiltani erinomaisen hyvä ja Turusta muutin kokonaan pois jo yli kaksi vuotta sitten.

        Mutta sä varmaan itse oletkin joku persuja äänestävä juntti, kun oot neitsysetä ja vielä ruma kaljuuntunut autistipaska.


    • tarraIenkkari

      Miksi nuo periksen trollihahmot ovat kaikki niin lihavia? Onko periksellä läskifetissi?

      • Nyt_en_ymmärrä

        Mitkä ihmeen trollihahmot?


    • Perispanee

      Käyttääkö se meikkiä kun se menee baariin naimaan naisia

      • Paneepahyvinkin

        Ei. Multinikki penetraattori nahkatukka Peris/Darkkis/bicky käyttää meikkiä kun se menee siihen turun tunnetuimpaan poikabaariin naimaan miehiä.


      • Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kuten tossa mun profiilssakin se sanotaan. Enkä tunne ketään yusufia tai muitakaan ulkomaalaisia, enkä varsinkaan homoja.


      • liimatukka
        DarkFear kirjoitti:

        Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kuten tossa mun profiilssakin se sanotaan. Enkä tunne ketään yusufia tai muitakaan ulkomaalaisia, enkä varsinkaan homoja.

        Höpsis. Ei sulla mitään tukkaa ole. Ne pari hassua tupsua ohimoilla, mitkä liimasit erikeeperillä.


      • darkkiksennaiset

        Joo. Annas, kun mä arvaan: Naisesi on se halpismallin puhallettava barbara, jonka huolestunut äitisi epätoivoissaan lahjoitti sinulle, jotta osoittaisit edes orastavaa kiinnostusta vastakkaista sukupuolta kohtaan penetraattori-poikien tatuoitujen kikkeleiden sijasta...?


      • Aika juntti täytyy kyllä miehen tänä päivänä olla, jos hän ei voi syödä lääkkeitä hiustenlähdön estämiseksi, kun sellaisia on nykyään olemassa. Mutta ainhan sitä vaan löytyy niitä sun kaltaisia talvisodan juoksuhautoihin jämähtäneitä ahdasmielisiä persujuntteja, jotka eivät ulkonäöstään mitään välitä.


      • Anonyymi
        DarkFear kirjoitti:

        Aika juntti täytyy kyllä miehen tänä päivänä olla, jos hän ei voi syödä lääkkeitä hiustenlähdön estämiseksi, kun sellaisia on nykyään olemassa. Mutta ainhan sitä vaan löytyy niitä sun kaltaisia talvisodan juoksuhautoihin jämähtäneitä ahdasmielisiä persujuntteja, jotka eivät ulkonäöstään mitään välitä.

        Onneksi kaikkia miehiä ei kaljuus uhkaa kuten sua


    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      790
    3. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      75
      613
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      49
      600
    5. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      599
    6. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      65
      575
    7. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      566
    8. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      25
      530
    9. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    10. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      522
    Aihe