Peris kyllä täyttää kaikki hullun merkit!

hullumiesperis

Käyttää aineita (lääkkeitä) ja kirjottelee monella mielikuvitushahmolla täällä, ja ei itse edes pysty tunnustamaan, että ei kirjota monella eri hahmolla.

24

514

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dark-fearin-äiti

      Samoin tuo dark fear on vähän hullu mutta johtuu vaan siitä että on vielä neitsyt setä.

      • 5432

        Darkkishan on yksi niistä periksen monista mielikuvitushahmoista.


      • Hulluja_koko_Liljalaakso

        En tiedä, onko se Timppakaan ihan täyspäinen. On meinaan sen verran noloa se aisurisirkus.


    • Oon suorastaan imarreltu tästä palstan Peris-huumasta.

      Peris sitä, Peris tätä, Peris Peris Peris Peris Peris!!!!

      Kohta musta tehdään varmaan elokuva Trollini Vartija.

      Mutta sen verran täytyy kyllä sanoa, että mä kirjoitan palstalle vain tällä mun omalla profiililla. Tai no mitä nyt joskus 4-5 vuotta sitten trollasin nimimerkillä suomityttö24v tms.

      Mutta nykyisistä palstalaisista esim. Bicky Royal mies on ihan oikea henkilö ja Penetrators MC:n puheenjohtaja ja tunnettu tatuoitukaluinen penetraattori :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • Tossa aloituksessa viitattiin sun lääkitykseen. Se on kaiketi auttanut sua ilmeisen hyvin ja sä viihdekäytät niitä vain harvoin, joten ei kai siinä ole mikään pielessä? Ihan näin maallikon tai siis köh... kokemusasiantuntijan mielipiteenä.

        Mutta et sä mikään hullu ole etkä käsittääkseni kirjoittele monella nimimerkillä. Ne suomityttö-trollaukset olivat ihan hauskoja sen aikansa, mutta rajansa toki kaikella :)))


      • DarkFear
        paksuniska-make kirjoitti:

        Tossa aloituksessa viitattiin sun lääkitykseen. Se on kaiketi auttanut sua ilmeisen hyvin ja sä viihdekäytät niitä vain harvoin, joten ei kai siinä ole mikään pielessä? Ihan näin maallikon tai siis köh... kokemusasiantuntijan mielipiteenä.

        Mutta et sä mikään hullu ole etkä käsittääkseni kirjoittele monella nimimerkillä. Ne suomityttö-trollaukset olivat ihan hauskoja sen aikansa, mutta rajansa toki kaikella :)))

        Olisiko Peris muka voinut trollata joskus 4-5 vuotta sitten tolla Suomityttö24v:n nimimerkillä, sillä aika vaikealta tuntuisi Periksestä mitään tollaista uskoa.

        Mä kun muistan myös nähneeni joskus neljä vuotta sitten tämän Suomityttö24v:n Varissuolla:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


    • Kohta.sasi

      Nyt lasketaan sekunteja että kaljupää tulee esille neronleimauksineen.

      • Jos mua tarkoitat niin tässä mä oon.

        Mut Peris on siinä ihan oikeassa että mä en liity häneen mitenkään, mutta olen tosiaan Penetratorsin Suomen Chapterin Presidentti ja Tatuoitukaluinen Penetraattori :)))))))))))))))))))

        Oikeastaan aika turha ja typerä aloitus noin yleisesti ottaen... Peris kirjoittaa omana itsenään mitä hänellä onkaan sanottavaa, ja niin teen minäkin omalla profiilillani.


      • Kohta.sasi
        bicky_royal kirjoitti:

        Jos mua tarkoitat niin tässä mä oon.

        Mut Peris on siinä ihan oikeassa että mä en liity häneen mitenkään, mutta olen tosiaan Penetratorsin Suomen Chapterin Presidentti ja Tatuoitukaluinen Penetraattori :)))))))))))))))))))

        Oikeastaan aika turha ja typerä aloitus noin yleisesti ottaen... Peris kirjoittaa omana itsenään mitä hänellä onkaan sanottavaa, ja niin teen minäkin omalla profiilillani.

        Ei, tarkoitin eri kaljupäätä. Sellaista pellehermannin näköistä kranssitukkaa.


      • Ja.sasi

        Ja sekin on totta että sä olet Autistiklubin jäsen ja sun arvo on Kaljupäinen Vähäpoika :)))))))))))))))))))))))


      • Ja.sasi kirjoitti:

        Ja sekin on totta että sä olet Autistiklubin jäsen ja sun arvo on Kaljupäinen Vähäpoika :)))))))))))))))))))))))

        Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kun mä olenkin nykyaikainen eurooppalaishenkinen mies. Lisäksi mun sosiaaliset taitoni ovat myös erinomaiset, jotenon se hyvä kun mitään autismiin viittaavaa ei ole mulla koskaan ollutkaan.

        Mut sun kannattaisi kyllä hakea jotain ammattiapua siihen sun autismiisi, niin saisit siihen vaikka jonkun hyvän lääkityksen.


    • Päivitin tossa hieman äsken mun profiliani, vaikka kyllä ihan itsestään selvyyksiä siinä vaan sinne lisäsin.

      • Tottaturiset

        Jaahas, eli laitoit sinne että olet autistinen neitsytpoika joka muistuttaa ulkonäöllisesti pellehermannia. Joskin vähän harvemmalla tukalla vain.


      • Tottaturiset kirjoitti:

        Jaahas, eli laitoit sinne että olet autistinen neitsytpoika joka muistuttaa ulkonäöllisesti pellehermannia. Joskin vähän harvemmalla tukalla vain.

        Lue sieltä mun profiilistani, niin näet. Tosin sille mä en voi mitään, jos sulla on lukihäiriö tai muita ymmärtämisvaikeuksia.


      • Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kun mä olenkin nykyaikainen eurooppalaishenkinen mies. Olenhan mä aina ollut sosiaalisilta taidoiltani erinomaisen hyvä ja Turusta muutin kokonaan pois jo yli kaksi vuotta sitten.

        Mutta sä varmaan itse oletkin joku persuja äänestävä juntti, kun oot neitsysetä ja vielä ruma kaljuuntunut autistipaska.


    • tarraIenkkari

      Miksi nuo periksen trollihahmot ovat kaikki niin lihavia? Onko periksellä läskifetissi?

      • Nyt_en_ymmärrä

        Mitkä ihmeen trollihahmot?


    • Perispanee

      Käyttääkö se meikkiä kun se menee baariin naimaan naisia

      • Paneepahyvinkin

        Ei. Multinikki penetraattori nahkatukka Peris/Darkkis/bicky käyttää meikkiä kun se menee siihen turun tunnetuimpaan poikabaariin naimaan miehiä.


      • Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kuten tossa mun profiilssakin se sanotaan. Enkä tunne ketään yusufia tai muitakaan ulkomaalaisia, enkä varsinkaan homoja.


      • liimatukka
        DarkFear kirjoitti:

        Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kuten tossa mun profiilssakin se sanotaan. Enkä tunne ketään yusufia tai muitakaan ulkomaalaisia, enkä varsinkaan homoja.

        Höpsis. Ei sulla mitään tukkaa ole. Ne pari hassua tupsua ohimoilla, mitkä liimasit erikeeperillä.


      • darkkiksennaiset

        Joo. Annas, kun mä arvaan: Naisesi on se halpismallin puhallettava barbara, jonka huolestunut äitisi epätoivoissaan lahjoitti sinulle, jotta osoittaisit edes orastavaa kiinnostusta vastakkaista sukupuolta kohtaan penetraattori-poikien tatuoitujen kikkeleiden sijasta...?


      • Aika juntti täytyy kyllä miehen tänä päivänä olla, jos hän ei voi syödä lääkkeitä hiustenlähdön estämiseksi, kun sellaisia on nykyään olemassa. Mutta ainhan sitä vaan löytyy niitä sun kaltaisia talvisodan juoksuhautoihin jämähtäneitä ahdasmielisiä persujuntteja, jotka eivät ulkonäöstään mitään välitä.


      • Anonyymi
        DarkFear kirjoitti:

        Aika juntti täytyy kyllä miehen tänä päivänä olla, jos hän ei voi syödä lääkkeitä hiustenlähdön estämiseksi, kun sellaisia on nykyään olemassa. Mutta ainhan sitä vaan löytyy niitä sun kaltaisia talvisodan juoksuhautoihin jämähtäneitä ahdasmielisiä persujuntteja, jotka eivät ulkonäöstään mitään välitä.

        Onneksi kaikkia miehiä ei kaljuus uhkaa kuten sua


    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan uusi poikakaveri

      Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      234
      3945
    2. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      46
      2577
    3. Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.

      Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva
      Maailman menoa
      240
      1800
    4. Laita mulle viesti!!

      Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus
      Ikävä
      99
      1671
    5. Millaisessa tilanteessa olisit toiminut toisin

      Jos saisit yhden mahdollisuuden toimia toisin?
      Ikävä
      106
      1664
    6. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      16
      1499
    7. Vanhemmalle naiselle

      alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e
      Ikävä
      50
      1494
    8. Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen

      No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.
      Maailman menoa
      169
      1410
    9. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      14
      1161
    10. Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!

      "Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze
      Maailman menoa
      130
      1158
    Aihe