Sain kauhean korgasmin

Ätmi käveli ohi kadulla niin pillussa alkoi kiima ja laukesin niin että ätmikin kuuli sen.
6252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mikä on korgasmi? Kuulostaa kyllä kauheelta.

Äänestä
  • .. Atm32 taitaa taas olla Astialla.. ;D

    Äänestä

Olen palstalla oppinut, että ätmeilläkin on pillu.

Äänestä
  • Jos potkasee tarpeeksi kovaa haarojen väliin, niin se menee sisään muodostaes pimpan.

    Äänestä

  • ralli-make kirjoitti:

    Jos potkasee tarpeeksi kovaa haarojen väliin, niin se menee sisään muodostaes pimpan.

    Jaa..Mä tarkotin kyllä näitä avauksia, jossa ätmi kertoo että sillä on pimppa mielessä. Mutta mikä jottei..

    Äänestä

Voiks toi olla totta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neiti---25 kirjoitti:

Ätmi käveli ohi kadulla niin pillussa alkoi kiima ja laukesin niin että ätmikin kuuli sen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu