Autoani kolhittiin ja korjaus menee syyllisen vakuutuksesta.
Korvaako hänen yhtiönsä
- kilometrit kun auto käytiin kuvauttamassa ko. korjaamolla auton vahinkotarkastajan päätöstä varten?
- taksikulut korjaamo-koti kun auto viedään korjaamoon ja uusi kyyti korjauksen jälkeen autoa haettaessa. Sijaisautoa ei saa.
Hänen vakuutusyhtiönsä ei suostunut vastaamaan kysymyksiin vaan vastasi ympäripyöreästi "laita kulut ja kuitit sähköpostilla"
Korvaako syyllisen vakuutus matkat korjaamoon?
Mällätty
1
160
Vastaukset
- kysyväeieksy
Kysy asiasta omasta vakuutus yhtiöstä, kai ne asiakastaan neuvoo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352226
- 841303
- 561288
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361226- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39884Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122769- 31721
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21572Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565