Ostin suklaanmakuista proteiini jauhetta. Sekoitin 1,5 desiin rasvatonta piimää. PHYI! oli niin pahaa etten saa alas. Meinasin jälkeenpäinkin oksentaa. Miten tuota voi juoda. Onks se tarkoitettu kuin kaakaoksi vai ? meni hukkaan 12 euroa.
Ostin proteiinijauhetta. PHYI!
phyiiiiiii
5819
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Lue ohjeet miten sitä jauhetta pitää käyttää. Yleensä se sekoitetaan veteen tai maitoon ja sekoitussuhde on erikseen merkitty pussin kylkeen. Ensimmäistä kertaa kuulen että joku sotkee sitä piimään.
Kuka idiootti juo piimää tai maitoa. Ne on todettu monia sairauksia aiheuttaviksi.
Niin, sali hommat vaatii dedikeitzöniä ja säkrifaitsia muuallakin kuin salilla. Sulla ei oo halua kehittyä jos ei mee juoma alas.
Ei sen olekaan tarkoitettu olla hyvänmakuista, vaan saamaan sinut pieremään saliuskottavasti sekä muuntamaan kehosi ominaishaju kustun salikassin hajuiseksi.
Kannattaisko sekoittaa veteen...olen kokeillut eri tuotteita, eri makuja eikä kertaakaan ole ollut huonon makuista.