Tumma mies pyörii ja hyörii älykännykka kourassa ja laittaa lehdet autoon ja ajaa tiehensä. Kysyn vaan???????
Vastaukset 4
- Rytkä1
Jos tarkoitat mainospostia ja Lounaislappia,ilmoita Jakelupalautteeseen.
- Ramiko
Olen ilmoittanut 2 kertaa ja sieltä tulee vastaus sähköpostiini että jakelu on jäänyt kesken ja jaetaan myöhässä torstai iltaan mennessä. 4.4.2018 keskiviikon lehti jaettiin perjantai iltana 20.30. Tätä on jatkunut jo kolme viikkoa. Tänään lauantaina 7.4.2018 ei ole tullut lounais-lappia tähän mennessä. Et hyvin toimii tuo jakelu ja jakelupäivystys on yhtä hyvä. En tiedä mihin tästä vielä tekis juttua että tilanne korjautuisi.
- mediatietoinen
Tiedän! Sen takia en viitsi sinne ottaa yhteyttä!
Varmaan viestittelee ulkomailla asuville ystävilleen, kannattaneeko tänne tulla?
Tämä "myynti mainos" heille esitetään https://www.youtube.com/watch?v=28r0pM7iRC8 Ja Keminmaa ainakin on mainittu (4:20) suotuisana asuinympäristönä.
Hyvä asua, helppo kulkea (tigrinja) /ንእሽተይ ምምሕዳር - ንኽትነብረሉ ጽቡቕ ዝኾነ፡ ንኽትጎዓዝ ድማ ቀሊል
Ainakin Kemiin lyhyt matka, junat ja lentokoneet vie isompiin kyliin, jos haluukkuutta läytyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän49956Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15848Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501788- 46717
- 42654
- 37599
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan56487