Prisma Kemi

Loppuuko Kemin Prisman ruokapaikka?
5724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En tiiä.

Äänestä
  • Mutta se Emotion liikkeen naismyyjä on tosi huonotapainen. Oisko jotain huonosti itellään kun ei osaa olla kohtelias!? Miesasiakkaalle hymyili vienosti kyllä mutta entä naisasiakkaat?

    Äänestä

  • Sivustakatsoja kirjoitti:

    Mutta se Emotion liikkeen naismyyjä on tosi huonotapainen. Oisko jotain huonosti itellään kun ei osaa olla kohtelias!? Miesasiakkaalle hymyili vienosti kyllä mutta entä naisasiakkaat?

    Hyvä ruoka, parempi mieli.

    2Äänestä

Toivottavasti. Ruokaa ne tekeleet ei muistuta.

Äänestä

Onko ihme jos loppuu. Niin vähän aina porukkaa töissä, että juoksevat hiki hatussa eivätkö kerkeä mihinkään. Aina saa oottaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näläkänen kirjoitti:

Loppuuko Kemin Prisman ruokapaikka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu