Perustelut kiitos, ja minä vuonna käytit firman palveluita.
Paras pyörähuolto MALMILLA Helsingissä?
9
4469
Vastaukset
- Trollolloooo
Malmilla ei ole yhtään pyörähuoltoa. TROLLI!
- Pelleherman123
Tais olla joku bas shop mut se on ala-malmin puolella ei niinkään pääkadulla?
- Konkkaan_Meni_huh
sulllljettuuu!!
- Maantiepyöräilijä
Aaaaaaaaaaaaaa, itse huollatan aina urheilupyöräni valtuutetussa polkupyöräliikkeessä ja siellä huoltojaoksella. En itse ehdi huoltamaan urheiluvälinettäni, koska valmistaudun maailmanmestaruus kisoihin.
- jondeer
ennen oli HUH...vaan onneksi ei ole mamilla enää....niin monelle mielipahaa aiheutti. tosiaan BAS-shop on latokartanontiellä ...kokemuksia siintä ei ole mutta uskon että vallan hyvä pyöräliike. tapanilassa on kallio pyörä chinamanin vieressä mutta näyttää olevan aika pitkään "LOMALLA" edullinen mesta oli ja oikein mukava isäntä pilke silmäkulmassa :)
- Kokemus
Kävin aikanaan huhissa ja yhdyn mielipiteeseesi että paikalla oli paljon parannettavaa. Latokartanontien BAS-shopissa olen vieraillut muutaman kerran ja ei sekään mikään loisto paikka ole mutta menettelee. Ehdottomasti tällä hetkellä osaavin on toni&toni, kannattaa tulla vähän pidemmältäkin, kuten malmin räkälöistä.
- monipyöräily
Pyöräily eli rullailu on kyllä näillä keleillä mahtava laji, huomasin että monet isännätkin kaivavat polkupyöriään varastoistaan ja lähtevät rulloilemaan hauskuuden vuoksi.
Kolmipyöräilykin on hauskaa, eli siis sivuvaunuisella moottoripyörällä ajelu, tällainen on "kolmipyöräinen", toinen sivuvaunussa kyydissä.- Dingdongg
???
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten601965Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211910HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53957- 73875
- 27869