Nyt on kevätkiimaa ilmassa. Tavis ei uskaltais, mutta jännämies uskaltas
https://www.seiska.fi/Uutiset/Mita-ihmetta-Pariskunta-harrasti-seksia-Lasipalatsin-edustalla-Helsingin-keskustassa-katso
Pariskunta harrasti seksiä Lasipalatsin edustalka
25
451
Vastaukset
- Julkinen.haureus
Kuspäitä riittää
- nuorta.rakkautta
Keväällä lempi leiskuu. Älä ole ahdasmielinen.
- Julkinen.haureus
nuorta.rakkautta kirjoitti:
Keväällä lempi leiskuu. Älä ole ahdasmielinen.
Oksettavaa. Lainsäätäjä on sitä paitsi kanssani samaa tästä mieltä.
Eläintarhaan moiset siveettömät elukat joutaa.
- Jännänainenuskaltaa
Oliko ne kumpikin siis jännämiehiä? En avannut linkkiä. Vai oliko toinen jännänainen?
- njonon
Tämmöisistä jännänaisista ätmit unelmoi.
Johan on perkele, kun mun viesti haihtui..
https://www.seiska.fi/Hotnow/Mies-harrasti-seksia-golf-kentan-9reian-kanssa/1130321
Sama lähde kuin aloituksessa..
Vitsailin vielä
Omistautumisesta lajiin, reiästä reikään ja hole in one.Ei yhtään tervettä🤔
- törkytemppu
mua ei kiihottaisi extremenismi..
nainenki oli selvästi enemmän huomion hakuinen kuin tosissaan miehen kanssa suhteessa.
itselläkin yritti aiempi eukko tuota samaa huonekaverin edessä, mutta kieltäydyin koska kunnia ei anna periksi seksillä repostelulle. ei seisota tuommoinen - Viinamies
Kateelliset täällä vinkuu. Luultavasti mies iski naisen baarista ja alkoi sitten panettaa eikä jaksaneet kotiin saakka odottaa.
- Viinanainen
Tai nainen iski miehen ja alkoi panettaa.
- o-o-o
Oliko baarit jo auki?
Toiset vaan kiihottuu julkiseksistä. Jospa noilla oli semmonen "vika"? Tai jokin veto kuka uskaltaa julkisella paikalla, onhan noita kaikenlaisia kulkijoita. Jostain syystä tänä päivänä voi odottaa näkevänsä melkein mitä vaan keskellä kirkasta päivää ja ihmisten ilmoilla.
Oi kai noita rauhallisempiakin soppeja ollut, jos vaan olisvat tahtoneet sellaiseen mennä.- ulkosalla
Itse tykkään seksistä ulkosalla ja nautin siitä jännityksestä, mikä seuraa siitä, kun joku voi nähdä. En kuitenkaan harrastaisi seksiä sellaisessa paikassa, että joku (tai tässä tapauksessa) kaikki varmasti näkevät.
Kevät ja pälvipanot...
- Karvamies
Heitänpä tähän ovelan tulkinnan. Tuossahan jännänainen raiskasi yleisellä paikalla avuttoman humalaisen ynnä kiltin miehen (miksi muuten nainen olisi päällä). Eikä ohikävelleet sivulliset tehneet elettäkään auttaakseen "metoon"- uhriksi joutunutta miestä päin vastoin ottivat hyväkkäät vielä pornokuvia kyseisestä teosta. Hyi hävetkää.
- kaisanoasaa
Mikäli minä näkisin moisen tapahtuman niin menisin heti siihen viereen runkulle.
He olivat panemassa Suomea kuntoon.
- pannaansuomikuntoonko
Onhan se niin väärin, että toiset saa läpinäkyvässä lasiputkessa keskellä kirkasta päivää kun toiset ei edes pimeässä peiton alla aurinkolasit päässäkään.
- häpeisivät_
Siat!
- rohkeitaovat
Heiltä ei puutu rohkeutta
- VoiVoiHyiHyi
Ahdasmieliset hoi. Jos kukaan ei olisi harrastanut seksiä, ei sinuakaan olisi. Seksissä ei ole mitään pahaa eikä hävettävää eli normaaleja perustarpeita.
Onhan julkisen väkivaltakin näyttö sallittua, vaikka nuoret ottavat siitä oppia sekä soveltavat sitä joskus jopa käytännössä. Väkivalta ei missään muodossa luo tyytyväisyyttä eikä onnellisuutta, jota seksi luo. Siirtykää realismiin ja nauttikaa elämästä. - Viinamies---
Noin sinä käy kun juo viinaa niin pääsee heti panemaan.
- hjklkjhgf
Näin itsekin tuon. Mies oli musta.
- tutunviuhake
Katolla olisi jännä. Tuuli vain humisisi.
- panoja.0
Vituttaa kun toiset saa, mutta minä en
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1377189Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1265005L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa694402TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153503Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242311Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3031823Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä241726Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o91619- 671495
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581458