Hyvä panna Vappuna

shit tulee Joulupukki tuomaan vaavin.........Joulusinapixi

Uutenavuotena nussitut syyskuun alussa
262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laskit väärin, ne syntyvät vasta tammi-helmikuun vaihteessa.

Äänestä
  • Olet tamperelainen kätilö.......hidas hämäläinen syntyy viiveellä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


partera.chocha kirjoitti:

shit tulee Joulupukki tuomaan vaavin.........Joulusinapixi

Uutenavuotena nussitut syyskuun alussa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu