Ei vittu, koirakin on paremmassa asemassa, kuin ruma ätmi.
Koira saa sentään olla naisen seurassa, nainen hellii ja paijaa koiraa enemmän, kuin komeaa miestä.
Mitä rumempi koira, niin sitä enemmän koira saa hellyyttä ja naisen huomiota.
Nainen ei koskaan kelpuuttaisi rumaa miestä, mutta koira saa olla niin ruma kuin tahansa, niin suurin osa naisista kelpuuttaa ruman koiran ja vieläpä kehuu, että onpa lutunen, söpö, ihana ym.
Nainen hellii, paijaa ja suukottelee rumaa piskiä hokien, voi sinua ihanan lutuinen mussukka.
Kaiken huippu on, kun nainen nostaa ruman koiransa sänkyyn, riisuu vaatteet pois ja vetää koiran lähelleen ja käy jopa koiran päälle makaamaan, todeten, ethän vain palele mun ihana koirani.
Jos koira työntää kuononsa nainen pilluun, niin nainen vain nauraa hekottaa todeten: Hyvä poika, hyvä poika, noin sitä pitää, eikä aiokaan tehdä asialle mitään ja koira saa nuuhkia naisen pillua ihan vapaasti ja varmana uroskoiralla alkaa jöpöttämään.
Jos mies tekisi samoin tai varsinkin ruma ätmi, niin se olisi heti Meetoo eli naisen seksuaalinen ahdistelu ja nainen huutaisi, että mitä vittua puuhaat, että heti vittuun sieltä ja nainen hakkaisi miehen päätä vähintään koivuhalolla.
Koirakin paremmassa asemassa, kuin ruma ätmi
13
286
Vastaukset
- otaoppiakoirasta
Niinpä.Mutta jos ätmi ottaisi oppia koirasta ja käyttäytyisi naista kohtaan yhtä palvovasti ja ehdoitta rakastaen asettamatta vaatimuksia naisen ulkonäölle tai muille ominaisuuksille,ja nainen voisi luottaa ettei tarvitse heti antaa pillua vaikka pussaisi,voisi käydä niin että ätmi pääsisi koiran asemaan.
- Implied
Ymmärsinkö oikein että annat koirasi nuuhkia pilluasi?
- alfanarttu
Implied kirjoitti:
Ymmärsinkö oikein että annat koirasi nuuhkia pilluasi?
Siinäpä sinulle pohtimista loppuillaksi.
- Ätmilooseri
alfanarttu kirjoitti:
Siinäpä sinulle pohtimista loppuillaksi.
Ei se ole mikään ihme, et koiran häntäkin heiluu valtoimenaan, kuin kuono on pillussa!!!
- Hunsvotti
On siellä muutakin, mutta siitä ei tällä palstalla saa kirjoittaa...
Teidän täytyy naamioitua koiraksi
- hienoahienoa
https://www.youtube.com/watch?v=BQsBrickMmI
Näköjään myös jotkut sudet ovat ätmejä.- 432
Tuo "koulukiusaaminen" on hyvin tyypillistä kaikille petoeläinlaumoille.
- eivittuniin
Mies käy panemassa lähimmän navetan lehmiä.
Lisäksi jos miehellä on koira niin koira saa nuoleskella miehen hunajalla sivellen kyrvän. Kyllä, nainen varmasti koivuhalolla hakkaa ätmin päätä, jos naamansa tunkee pilluun pyytämättä. Enkä ihmettele, miksi. Aloittaja on ilmeisesti eksynyt vääränlaisille pornosivustoille ja traumatisoitunut siitä. Täällä alkaa meno olla aika sairasta.
Nainen ilmeisesti halolla hakatessaan kuvittelee miehen osaavan ajattelevan hiukan omillakin aivoilla. Mutta siinä se ätmi vaan vertaa itseään koiraan.
elisakettu kirjoitti:
Nainen ilmeisesti halolla hakatessaan kuvittelee miehen osaavan ajattelevan hiukan omillakin aivoilla. Mutta siinä se ätmi vaan vertaa itseään koiraan.
Koirat kestävät melkein mitä tahansa, silkkaa pieksämistäkin ja silti häntä heiluen rakastavat hakkaajaansa. Ätmikin rakastaisi, jos joskus naisen saisi. Tai sitten hän tykkää rajummasta seksistä.
elämänpeli1 kirjoitti:
Koirat kestävät melkein mitä tahansa, silkkaa pieksämistäkin ja silti häntä heiluen rakastavat hakkaajaansa. Ätmikin rakastaisi, jos joskus naisen saisi. Tai sitten hän tykkää rajummasta seksistä.
Kuulostaa läheisriippuvalta masokistilta.
On vääryys koiria kohtaan pitää itseään koiran veroisena.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t535520Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo943418Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel453309Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L762487SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral582382Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi751897Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2991715Anteeksi T
Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa71156Ville Rajainmäki, 25, omaishoitaja
Hän on 65 eläkeikääntyneen avustajana 24/7 Kerrankin omaishoitajaa arvostetaan ja maksetaan asiaankuuluvaa, 3000€, pal231112- 1151010