Koirakin paremmassa asemassa, kuin ruma ätmi

Ätmilooseri

Ei vittu, koirakin on paremmassa asemassa, kuin ruma ätmi.
Koira saa sentään olla naisen seurassa, nainen hellii ja paijaa koiraa enemmän, kuin komeaa miestä.
Mitä rumempi koira, niin sitä enemmän koira saa hellyyttä ja naisen huomiota.
Nainen ei koskaan kelpuuttaisi rumaa miestä, mutta koira saa olla niin ruma kuin tahansa, niin suurin osa naisista kelpuuttaa ruman koiran ja vieläpä kehuu, että onpa lutunen, söpö, ihana ym.
Nainen hellii, paijaa ja suukottelee rumaa piskiä hokien, voi sinua ihanan lutuinen mussukka.
Kaiken huippu on, kun nainen nostaa ruman koiransa sänkyyn, riisuu vaatteet pois ja vetää koiran lähelleen ja käy jopa koiran päälle makaamaan, todeten, ethän vain palele mun ihana koirani.

Jos koira työntää kuononsa nainen pilluun, niin nainen vain nauraa hekottaa todeten: Hyvä poika, hyvä poika, noin sitä pitää, eikä aiokaan tehdä asialle mitään ja koira saa nuuhkia naisen pillua ihan vapaasti ja varmana uroskoiralla alkaa jöpöttämään.
Jos mies tekisi samoin tai varsinkin ruma ätmi, niin se olisi heti Meetoo eli naisen seksuaalinen ahdistelu ja nainen huutaisi, että mitä vittua puuhaat, että heti vittuun sieltä ja nainen hakkaisi miehen päätä vähintään koivuhalolla.

13

289

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • otaoppiakoirasta

      Niinpä.Mutta jos ätmi ottaisi oppia koirasta ja käyttäytyisi naista kohtaan yhtä palvovasti ja ehdoitta rakastaen asettamatta vaatimuksia naisen ulkonäölle tai muille ominaisuuksille,ja nainen voisi luottaa ettei tarvitse heti antaa pillua vaikka pussaisi,voisi käydä niin että ätmi pääsisi koiran asemaan.

      • Implied

        Ymmärsinkö oikein että annat koirasi nuuhkia pilluasi?


      • alfanarttu
        Implied kirjoitti:

        Ymmärsinkö oikein että annat koirasi nuuhkia pilluasi?

        Siinäpä sinulle pohtimista loppuillaksi.


      • Ätmilooseri
        alfanarttu kirjoitti:

        Siinäpä sinulle pohtimista loppuillaksi.

        Ei se ole mikään ihme, et koiran häntäkin heiluu valtoimenaan, kuin kuono on pillussa!!!


      • Hunsvotti

        On siellä muutakin, mutta siitä ei tällä palstalla saa kirjoittaa...


    • Teidän täytyy naamioitua koiraksi

    • hienoahienoa
      • 432

        Tuo "koulukiusaaminen" on hyvin tyypillistä kaikille petoeläinlaumoille.


    • eivittuniin

      Mies käy panemassa lähimmän navetan lehmiä.
      Lisäksi jos miehellä on koira niin koira saa nuoleskella miehen hunajalla sivellen kyrvän.

    • Kyllä, nainen varmasti koivuhalolla hakkaa ätmin päätä, jos naamansa tunkee pilluun pyytämättä. Enkä ihmettele, miksi. Aloittaja on ilmeisesti eksynyt vääränlaisille pornosivustoille ja traumatisoitunut siitä. Täällä alkaa meno olla aika sairasta.

      • Nainen ilmeisesti halolla hakatessaan kuvittelee miehen osaavan ajattelevan hiukan omillakin aivoilla. Mutta siinä se ätmi vaan vertaa itseään koiraan.


      • elisakettu kirjoitti:

        Nainen ilmeisesti halolla hakatessaan kuvittelee miehen osaavan ajattelevan hiukan omillakin aivoilla. Mutta siinä se ätmi vaan vertaa itseään koiraan.

        Koirat kestävät melkein mitä tahansa, silkkaa pieksämistäkin ja silti häntä heiluen rakastavat hakkaajaansa. Ätmikin rakastaisi, jos joskus naisen saisi. Tai sitten hän tykkää rajummasta seksistä.


      • elämänpeli1 kirjoitti:

        Koirat kestävät melkein mitä tahansa, silkkaa pieksämistäkin ja silti häntä heiluen rakastavat hakkaajaansa. Ätmikin rakastaisi, jos joskus naisen saisi. Tai sitten hän tykkää rajummasta seksistä.

        Kuulostaa läheisriippuvalta masokistilta.

        On vääryys koiria kohtaan pitää itseään koiran veroisena.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      175
      6702
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      107
      3173
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      104
      1885
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      63
      1670
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1609
    6. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      37
      1445
    7. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      11
      1320
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      64
      1243
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      15
      1223
    10. Yhteen hiileen velanottoveljet V P K

      Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N
      Pyhäjärvi
      75
      1143
    Aihe