Tiedoksi vaan, että vappun aatto on vuoden helpoin päivä saada naista. Jos ei silloin saa, ei kyllä saa muulloinkaan.
No, saitteko pillureikää vappuna?
15
394
Vastaukset
- 0-mies
En saanut. En minään vappuna.
- Viinamies
EI palstalaiset tee alotteita naisille eikä miehille.
- jokumies83
Ei ollut minkäänlaista yritystäkään. Kun en käynyt yhtään missään, katoin vain nettiä eli lueskelin lööppejä jne.. eli nolla kpl.
- lobo.solo.chocha
Kuka nyh skumppaa oxentelevaa valkolakkia panis?
ei itse Pirukaan ilkeäisi No e.
Odotukset olivat korkealla, nainen selitti jäävänsä yöksi.
Ja mitä sitten sattuikaan?
Nainen: "Lupaatko olla yrittämättä mitään?"
Peikko: "En ajatellut valehdella".
Ja sitten nainen keräsi kimpsunsa sekä kampsunsa ja hurautti autollaan lempeän sateiseen vappu-yöhön.
Sitä se tiesi, kun naisen mielestä olin "älyttömän hauska" ja "todella ihana".
...ttu.Jospa olis pitänyt sanoa, että en yritä....piiiitkä tauko ja sitten sanoa...aion tehdä, en yrittää.... ja lempeä hymy päälle.
Ja jos ei tapahtuiskaan mitään, niin aamulla voi vastata kysymykseen, että saitko tehtyä sen mitä aioit? Niin voi vastata kyllä....nukuin hyvin. Ja taas sama hymy, mut voi vinkata silmääkin....Dissident kirjoitti:
Jospa olis pitänyt sanoa, että en yritä....piiiitkä tauko ja sitten sanoa...aion tehdä, en yrittää.... ja lempeä hymy päälle.
Ja jos ei tapahtuiskaan mitään, niin aamulla voi vastata kysymykseen, että saitko tehtyä sen mitä aioit? Niin voi vastata kyllä....nukuin hyvin. Ja taas sama hymy, mut voi vinkata silmääkin....No se nyt on aivan sama mitä minä sanon tai jätän sanomatta. Tai teen, sillä ätmi-setä on ätmi-setä on ätmi-setä.
Ja aikaisemmin mainittujen laatusanojen lisäksi olin myös aamupäivällä "läski", "yli-ikäinen jäärä" ja "vanha typerä ukko".
Tiedetään, mutta siitä huolimatta teimme (hienoisella myönnytyksellä) kuten minä parhaaksi katsoin. Nainen jaksoi kiukutella siitä melkein kaksi tuntia.
Ja sitten oli vielä kuulemma "Hauska vappu".
Välillä tulee kyllä mieleen, että koirien rapsuttelu voittaa parisuhteen yrittämisenkin noin 21-0.PalstaTrolli kirjoitti:
No se nyt on aivan sama mitä minä sanon tai jätän sanomatta. Tai teen, sillä ätmi-setä on ätmi-setä on ätmi-setä.
Ja aikaisemmin mainittujen laatusanojen lisäksi olin myös aamupäivällä "läski", "yli-ikäinen jäärä" ja "vanha typerä ukko".
Tiedetään, mutta siitä huolimatta teimme (hienoisella myönnytyksellä) kuten minä parhaaksi katsoin. Nainen jaksoi kiukutella siitä melkein kaksi tuntia.
Ja sitten oli vielä kuulemma "Hauska vappu".
Välillä tulee kyllä mieleen, että koirien rapsuttelu voittaa parisuhteen yrittämisenkin noin 21-0.Eli törmäsit lapseen?
Eipä tuollaisten kanssa tarviakkaan mistään parisuhteesta puhua. Kasvamaanhan sellainen pitää laittaa..
Kaikkea ei tarvitse hyväksyä...Kuule, tämä nainen on ehdotonta parhautta viiteentoista vuoteen.
Tai varmaankin siitä lähtien, kun naiset alkoivat minua kiinnostaa.
Voi olla, että nainen etsii iskän korviketta, mutta kyllä se gold diggerit ja murskaajat voittaa. Yleensä kun ei tule muita vastaan.
Uhkasi tulla lauantaina käymään.Arvatkaapas tuliko se nainen käymään?
Saatte vaihtoehdot A ja B.
A) Ei tullut käymään.
B) Hänelle tuli muita menoja.
Kerroin hänelle rehellisen mielipiteeni ja sain palautetta noin sadan viestin verran.
Tämä on oikeastaan aika koomista.
- kakkonenonykkönen
Minä sain pyllyreikää
- Iaskin..väärin
Täällä sama ;)
- Viinamies---
Sain
- saattaisin_tykätäkin
En, sain sinne ehtaa ja aitoa suomimiehen aisaa. Olen kyllä miettinyt, että pitäisköhän jonain päivänä vielä kokeilla tuotakin 🤔
- kaisanoasaa
En ole saanut vitunreikää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä293075- 1191255
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu61087- 58971
- 66925
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26907Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä38881Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu163858Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65844Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75784