Ajaa siis kyllä asiansa mutta tarkoitan siis että sanasta incel tulee mieleen heti joku synkkä asia.
Sanalla incel on todella paha kaiku
nusssia
6235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Palstan miehistä ainakin naisasialuuseri on tunnustanut olevansa just näitä incel-miehiä, eli naisettomuudesta kärsiviä luuserimiehiä. Luulisi jo hävettävän tunnustautua tollaiseksi epänormaaliksi luuseriksi.
Olen käsittänyt sanan tarkoittavan naosvihamielisyyttä
Tulee mieleen joku lahkouskovainen tai seksuaalivammainen. Mitään pakkoselibaattia ei ole olemassa kun seksiä voi vapaasti ostaa. Jos mies on niin kyvytön, että ei saa edes huorissa käytyä, niin ei sitä voi kukaan muukaan auttaa.
Jos taas jostain muusta kiikastaa, niin se on sitten muuta kuin "pakkoselibaattia".
Incelit ovat tunnevammaista paskasakkia, samaa kastia muslimiterroristien, pedofiilien ja muiden raiskaajien kanssa. Kerta kaikkiaan ihmiskunnan alinta pohjasakkaa. Miehenä todella etoo tyypit, jotka hekumoivat väkivallalla naisia kohtaan, koska eivät saa seksiä. Ja hulluimmat sitten lähtevät toteuttamaan fantasioitaan.
Voi olla tosikin, kuka tietää..
Kukahan valopää senkin on keksinyt. No tietty joku kiukutteleva, ylimielinen ätmi jolle eivät ole mitkään alusasumallit tulleet oven taakse kolkuttelemaan. Tosin ätmi nyt ei ovea edes uskaltaisi avata.