Rumat naiset huoria

näitä on ja näitä välttää.
7147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo näitä välttää.

Äänestä

ruman naisen ottaminen johtaa eroon.

Äänestä

Paljon eroja rumasta naisesta. osoittaa jotain niistä?

Äänestä

Totta maar nöhty ön.

Äänestä

Jumalan oikkuhan se on, mutta ei tarvi ääneen puhua.

Äänestä

Anna huoeain illa. Ei enempää tätä tason säilytys ja muutenkin.

Äänestä

Hieno kirjoitus palataan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lutkathuorat kirjoitti:

näitä on ja näitä välttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu