Oliko iskijä HC-ätmi
iskikö_ätmi
17423
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Varmaan joskus mies luullut, että nainen hymyili hänelle bussissa, eli oli rakastunut hänestä ja sitten halasi muuta miestä toinen päivä. Mustasukkaisuuksissaan päätti ottaa oikeuden omiin käsiin....
Sairasta....
Eiköhän kyseessä ole jokin mt-tapaus joka haluaa hoitoon, eli ätmi melko todennäköisesti.
Se oli yksinäinen kostaja...
Lukkojen taa vain kaikki tuon tyyppiset heti, eikä viidestoistapäivä!
NAL sekosi lopullisesti?
Valitettavasti vielä kirjoittelee tänne, joten ei ole hoidossa
Kai nyt pakkohoidostakin nettiin pääsee..
Ei pääse. Ei se muuten olisi pakkohoitoa.
ÄTMIVAARA!
Yksikään nuori nainen ei ole turvassa
Höpö höpö! Ätmit ovat kilttejä ja kunnollisia. Jännämiehet ovat vaarallisia
Suojaväri suojelee tuntomerkkien ilmoittamiselta.
Ätmi suuttui kun nainen, ei halunnut sen kanssa naimisiin (ei tosin vaivautunut edes kysymään)
Ei ätmi naimisiin halua, vaan saada pillua
Ätmi saa pillua rahalla ammattiprostulta, että ihan tekosyy naisvihaan.
Itseasiassa sahaatte miehet itseltänne jalkaa tuolla naisvihalla. Ketään naista tuskin saa vihaamalla ja toisekseen kohta kukaan nainen ei liiku enää ulkona koskaan. Naisvihalla tuskin saa ketään naista antamaan pillua kenellekään miehelle. Päinvastoin. Naiset alkavat entistä enemmän karttaa miehiä niin valkoisia kuin tummia, ätmejä ja ytmejä.
Normaali mies ei mene pilluttomuudesta sekaisin vaan maksullisiin. Rakkaudettomuus taas on kahden kauppaa, jos haluu saada on pakko antaa. Jos lähtee kentälle sillä mielellä että on oikeutettu toisen huomioon, niin päin helvettiä se sitten menee.
Normaali tervejärkinen mies ei perusta koko elämäänsä vaan pillun saamiseen vaan tajuaa viimeistään mennä ammattihuoran luo jos ei muuten saa.
Normaali tervejärkinen mies tajuaa myös, että pillua ei saa vihaamalla, uhkailemalla tai ajamalla autolla päälle.
Jos aikoo saada pillua niin on ymmärrettävä oltava kohtelias ja naista arvostava eikä juuri päinvastoin ja toisekseen on ymmärrettävä mentävä oikeanlaisen, sopivan naisen luo.
Kukaan nainen ei anna pillua vihaiselle, huonokäytöksiselle, väkivaltaiselle miehelle. Naiset arvostavat kohteliaita, väkivallattomia, turvallisia ja kohteliaita herrasmiehiä. Huorittelemalla, kiroilemalla, pahoinpitelemällä jne. ei tulla suosituksi naisten hurmaajaksi.
Pelolla ei saa pillua. Pelolla voidaan yrittää johtaa ja hallita kansaa, (ammattitaidoton johtaja johtaa yleensä pelolla), mutta pillua sillä ei saa. Tietysti joku poliitikko hyötyy kun kukaan ei kohta uskalla liikkua missään, kadut näyttävät näennäisesti ulkoisesti siisteiltä. Fakta on, että ei kauppakaan enää kulje, tavara ja rahat eivät liiku kun ihmisetkään ei liiku. Kulutus laskee, tavarat jää kauppaan, myynti laskee, verotulot laskee.