Vuosina 2000-2011 nussin chatin kautta todella paljon. Mutta nyt se kaikki on kuin puhallettu pois. Jännä miten voi muuttua seksi-ilmasto näin totaalisesti! Eri värisiä, ikäisiä, eri yhteiskuntaluokista nain näitä naisia. Vapaita ja Varattuja.
Tosiaan ennen naiset antoivat tuntemattomille chat-vonkaajille ja antajia oli PALJON ! Mutta nyt - KUIN SE KAIKKI OLISI PUHALLETTU YHDESTÄ TAIKAISKUSTA POIS ! Edes vanhoilta Akoilta ei saa. Ja ne akat mitä ähkin olivat monesti priimaa vaikka olen ätmi.
Aivan kuin eläisimme jotain puritanismin/social-proof-is-everything - ideologian todellisuutta!
Kaikenkaikkiaan KUMMALLISTA!
Tosiaan ennen naiset antoivat tuntemattomille chat-vonkaajille ja antajia oli PALJON ! Mutta nyt - KUIN SE KAIKKI OLISI PUHALLETTU YHDESTÄ TAIKAISKUSTA POIS ! Edes vanhoilta Akoilta ei saa. Ja ne akat mitä ähkin olivat monesti priimaa vaikka olen ätmi.
Aivan kuin eläisimme jotain puritanismin/social-proof-is-everything - ideologian todellisuutta!
Kaikenkaikkiaan KUMMALLISTA!
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ne oli sun huippuvuotes, lerppusein.
Miehen huippuvuodet ovat keski-ikäisenä. Vai joko kutsut miestäsi lerpuksi? Lerppuutta aiheuttaa vain vanha seksuaaliarvonsa menettänyt nainen kuten sinä. Mitä vanhempi puu, sitä kovempi oksa kunhan nainen on priimaa
wuffeli ei oo saanu yhtäkään miästä juhlastondixeen
sixwarte se lerpusta paasaa
Johtuu Tinderistä, vaikka en usko, että chatistakaan ATM sai kun paljastui rumaksi sitten kun tavattiin. Chatissa on kuitenkin se etu, ettei mies voi saada naamapakkeja koska naamaa ei näy
Oletko varma ettei muutos olisikin tapahtunut sinussa?
Palstan naiset eivät ainakaan viesti että olisivat muuttuneet vähemmän seksuaalisesti vapautuneeksi.
Olet ohottanut huippuvuotesi. Nyt panevat nuoremmat, joilla pn kovempi stondis ja kestävyys ja perempi ulkonäkö.
Miehen huippuvuodet ovat keski-ikäisenä. Nuori pojanrimpula ei kestä minuuttia pidempään ja on ulkonäöltään huomattavasti epämiehekkäämpi ja rumempi kuin keski-ikäinen komistus
söpö haniiiii prinsessa sinäkin iihan samat nimeeeet meeeillla 😄, ootko jo töissä? Herättiin juuuriii taimin takiaaaa.
Kultiiii, koohta nähdään.. Odotaaaan sinnuuuuu. Kiiirjoootan sinuuulle ruuunoja sillä aikaaa hankit meeille ruokaaa pöytään. Taimi lähettää terkkkuiiiiii. Puuusi pusiiii ja haliiiii! 💘💘Oolet haniiii kaaaaunis! 💕
Nykyään niitä vonkaajia on moninkertaisesti kuin joskus toistakymmentä vuotta sitten, myöskin se että nuoret jannut vonkaavat vanhempia naisia on huomattavan yleistä. Niinpä etköhän vain ole sieltä häntäpäästä ketä edes pannaan.
Chatissa naiset eivät nää ulkonäköäsi, joten eivät voi sieltä valita komeita miehiä.
Ei muntreffiprofiilis oo kuvakaan, eikä kummempaa kehumistakaan
Vaan on noin sadast tullut 24.n suosikkia..nuoria nättejäkin ja frouwia
eikä rahaa vonkaa niist kukaan----joitki tunnen naamastakii
ku asuvat liki
maajusien höpnää, ettei naista saa
Trendit muuttuvat jatkuvasti. Nyt mennään huivit päässä ja yritetään laittaa miehet kärsimään, vaikka syyttömätkin. Miehiä kun ovat, vaikkakin naisten kasvattamia.
Seuraava trendi on sitten taas se että nainen laitetaan paikalleen nyrkin ja hellan väliin. Mielensäpahoittajien on nyt turha hermostua: näin se on aina mennyt kautta historian.
Oikeasti chateista sai helposti. Ehkä Tinderistä saa nyt helposti? Mene ja tiedä. Chateissa esikarsinta ei tapahtunut kuvan vaan kirjoitustaidon perusteella