Miksi naisten pitää paneskelle kymmeniä miehiä?

Kaisaankysyy

Eikö pari kolme miestä riitä naiselle? Panette kymmenien miesten kanssa, onko se muka hauskaa olla reikä miehille?

21

500

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Reikäreetta

      On hauskaa. Siksihän sitä tehdään.

      • pillupiia

        Ja terveellistä!


    • Kaisanoasaa

      Naiset ei voi elää ilman spermaa.

      • Reikäreetta

        Ei voi niin. Sperma on tarpeellista ja onneksi sitä on helposti saatavilla.


    • Kiltti-Ja-Kunnollinen

      Ällöttävää kun naisen päällä ähkii kymmeniä miehiä.

      • Reikäreetta

        Mites ne ähkii jos se on ällöttävää?


      • kysynvaankin

        Kun katsot pornoa, niin mietitkö että onpa ällöttävää?


    • 1dd11s

      Koska ei ole enää mitään kuria. Naiset sekoaa ilman kuria ja muuttuu hulluiksi ja vastuuttomiksi

      • Kysyy

        Eikös miehet haluakaan pillua?


    • Tarjoilevatvittuaan

      Narttu on narttu, aina kulli mielessä.

    • Vaihteeksi valitetaan kun naiset ovat lutkia. Kohta he ovat taas pihtareita.

    • airulainen

      Elämäni aikana mulla on ollut kaksi miestä. Ensin toinen 5 vuotta, ja nyt tämä toinen 18 vuotta. Omasta puolestani vaihtoon ei ole menossa tämä nykyinen kumppani koskaan, hänestä en tiedä, mutta hänellä on vapaus valita ketä kunnioittaa ja kenen kanssa haluaa olla.

    • itchy_and_scratchy

      Se on niinku sellanen naisen haaremi. Ei se halua aina sitä samaaa nysämunaa. Vaihtelu virkistää.

    • Totuussz

      Jos nainen haluaa olla huoralutka niin sitten panen huoralutkaa enkä anna naiselle muuta kuin arvon reikänä. Jos nainen haluaakin jotain enemmän olen aina valmis heti pysähtymään ja katsomaan onko jotain enemmän ja alan kuunnella sekä arvostaa naista ihmisenä. Kiertopalkinto on vain reikä eikä sellaisen tarpeista tai toiveista tarvitse välittää mitään. Spermaviemäri ja uutta putkeen.

      • kierrätystä

        On kokemusta näistä spermalinkoista jotka ovat kiertopalkintoja naisille. Ei heille arvoa anneta muuta kun mulkkuna. (jos sattuu olemaan hyvä)
        Mieskin voi ansaita käytöksellään tittelin ”huoralutka”.


    • vainyksielämä

      Sekä miehissä että naisissa on pienehkö osa sellaisia, joilla tuo paneminen menee järjen edelle.
      Näistä kannattaa pysyä kaukana. Niillä ei ole itsesuojeluvaisto terve ja tuhoavat sekä itseään että muita, ketkä leikkiin ryhtyy.
      Ihan sama asia, kun jotkut ovat huumehörhöjä. Tuhoavat itsensä ja ne, ketkä saavat mukaansa.
      Alkoholissa sama jne jne.
      Ei ole siis niin, että naiset paneskelee kymmeniä miehiä, kuten aloitus väittää.
      Vain vinksahtaneet ovat sellaisia. Niistä on syytä pysyä kaukana, eikä koskea pitkällä tikullakaan.

      Toivon, että kaikki löydätte itsellenne oikean parin ja olette onnellisia.
      Väärä pari tuottaa tuskaa ja tuhoa. Se tuhoaa elämänne.

    • 6963

      Ei kiinosta sellaiset naiset jotka vaihtaa miehiä useasti, koska tänä päivänä on suuri vaara saada sukupuolitauti ( HIV)

      • naisiavaihtavatmiehet

        Onhan siinä ne miehet jotka levittää niitä tauteja. Vai mistä nainen sen saa?


    • vinketivink

      Miehet, jotka on hyviä sängyssä, ei ajattele että nainen on pelkkä reikä.

    • Voi kun olisikin se ensimmäinen osunut heti kohdilleen. Mutta eihän se mennyt niin, kuin elokuvissa. Tai saduissa. Happy endingejä ei jaella kaikille. :)

      Nyt tällä elämänkokemuksella osaisin jo aika varmasti valkata miehen kokolailla helposti, semmosen itselleni oitis hyvän yksilön. Mutta ei sitä sillon nuorena tajunnut mihin pitäis kiinnittää huomiota ja mikä on ikään kuin varoitusmerkkinä....oppia ikä kaikki. Mutta ei mulla mitään kymmeniä kumminkaan ole ollut, ees kymmentäkään. Okei, kymmenen miestä olen ehkä elämäni aikana tapaillut, mutta en ole seksiä harrastanut kymmenenkään kanssa. Silti ihan tarpeeks monen, oisin ilonen kun ei ois tarvinut.

      Mut elämä jatkuu...pääasia, että ite tietää mitä on tehny ja miksi.


      Mutta onhan mulla nyt mainio mies. Se vaan otti muutaman epäonnistumisen ensin...ja kun suhteessa molemmilla on osuutensa, niin ei sitä koskaan tiiä mitä se toinen tahollaan loppujen lopuksi meinaa...onks vai eiks se oo. Mieli voi muuttua ja mielenkiintokin loppua.

    • Vastaus aloittajalle: Ihan tasan samasta syystä kuin me miehetkin paneskelemme kymmeniä naisia, eli seksi nyt vain sattuu olemaan kivaa. On hyvä hankkia kokemuksia nuorena, ettei elämättä jäänyt elämä ala kaduttaa siinä vaiheessa, kun keski-ikä alkaa puskea päälle. Sitten joskus about kolmenviiden-neljänkympin kieppeillä ehtii vallan hyvin vakiintua...

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      42
      3394
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      1994
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      30
      1729
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      16
      1527
    5. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1508
    6. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      9
      1391
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1387
    8. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1227
    9. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      78
      1125
    10. Jo Alkanutta Viikkoa Ja Maanantai Päivää

      Hyvää huomenta naiselle ❤🤗😘 Toivoo mies
      Ikävä
      22
      1102
    Aihe