Nainen teki aloitteen eräässä Facebookin ryhmässä ja rakastui korviaan myöten. Parin tunnin juttelun jälkeen oli jo laittamassa profiiliinsa, että me seurustellaan ja alkoi kutsumaan minua muruksi. Tarkoittaako tämä sitä etten olekaan enää hc-atm? Valitettavasti nainen ei viehättänyt minua tarpeeksi, koska oli erittäin lyhyt ja erittäin lihava joten jutusta ei tullut mitään vaikka olikin todella mukava luonteeltaan. Tämä tekee minusta ilmeisesti hypergamisen. Oli hänellä kyllä paljon minua vakavampia mielenterveysongelmiakin.
No huomasin parin päivän päästä, että hän seurusteli jo toisen kanssa joten ainakin hän pääsi minusta nopeasti yli.
Nainen teki minulle aloitteen!
4
301
Vastaukset
- faoihooaiiohpi
En ole vaivautunut selvittämään mitä nämä kaikenlaiset termit täällä tarkoittavat. Hypergaminen, Incel, Atm, Tym, jne. uutena näitä juttuja katselevana täytyy sanoa että olen aika pihalla. Oletteko kaikki jotain yliopistotason tyyppejä joilla analytiikka ja terminologia tulee suoraan joistain oppikirjoista.... Kysymys oli retorinen..
- Ananias
Sinun on pakko opetella termit jos haluat päästä sisäpiiriin.
Toisaalta sisäpiiriin pääsemisestä ei ole sulle tai kenellekään muullekaan mitään käytännön hyötyä. Ananias kirjoitti:
Sinun on pakko opetella termit jos haluat päästä sisäpiiriin.
Toisaalta sisäpiiriin pääsemisestä ei ole sulle tai kenellekään muullekaan mitään käytännön hyötyä.En ole opetellut mutta en ole todennäköisesti edes pienessäpiirissä.
- nihhhhhhhhh
Olen aika varma, että nainen oli kehitysvammainen, olen itsekin törmännyt keharinaisiin muutaman kerran netissä ja ne käyttäytyy just tolla tavalla. Hc-atm olet edelleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719
