Nainen teki aloitteen eräässä Facebookin ryhmässä ja rakastui korviaan myöten. Parin tunnin juttelun jälkeen oli jo laittamassa profiiliinsa, että me seurustellaan ja alkoi kutsumaan minua muruksi. Tarkoittaako tämä sitä etten olekaan enää hc-atm? Valitettavasti nainen ei viehättänyt minua tarpeeksi, koska oli erittäin lyhyt ja erittäin lihava joten jutusta ei tullut mitään vaikka olikin todella mukava luonteeltaan. Tämä tekee minusta ilmeisesti hypergamisen. Oli hänellä kyllä paljon minua vakavampia mielenterveysongelmiakin.
No huomasin parin päivän päästä, että hän seurusteli jo toisen kanssa joten ainakin hän pääsi minusta nopeasti yli.
Nainen teki minulle aloitteen!
4
257
Vastaukset
- faoihooaiiohpi
En ole vaivautunut selvittämään mitä nämä kaikenlaiset termit täällä tarkoittavat. Hypergaminen, Incel, Atm, Tym, jne. uutena näitä juttuja katselevana täytyy sanoa että olen aika pihalla. Oletteko kaikki jotain yliopistotason tyyppejä joilla analytiikka ja terminologia tulee suoraan joistain oppikirjoista.... Kysymys oli retorinen..
- Ananias
Sinun on pakko opetella termit jos haluat päästä sisäpiiriin.
Toisaalta sisäpiiriin pääsemisestä ei ole sulle tai kenellekään muullekaan mitään käytännön hyötyä. Ananias kirjoitti:
Sinun on pakko opetella termit jos haluat päästä sisäpiiriin.
Toisaalta sisäpiiriin pääsemisestä ei ole sulle tai kenellekään muullekaan mitään käytännön hyötyä.En ole opetellut mutta en ole todennäköisesti edes pienessäpiirissä.
- nihhhhhhhhh
Olen aika varma, että nainen oli kehitysvammainen, olen itsekin törmännyt keharinaisiin muutaman kerran netissä ja ne käyttäytyy just tolla tavalla. Hc-atm olet edelleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2014457
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!472092- 681769
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331393Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581367Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93979SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26953Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10909Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170828Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186716