Onko suomenkielisiä oikeasti toimivia ilmaisia nettitreffisivustoja jotka eivät perustu rahastukseen, feikattuihin profiileihin tai maksullisten naisten viesteihin?
Suomalainen toimiva nettitreffisivusto missä?
kaikki_bisnestä
2223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei sellaisia enää ole aikoihin ollut. Nettideitit ovat huijausta ja rahastetaan törkeästi ihmisten rakkauden kaipuulla. Lisäksi harvat ovat tosissaan edes hakemassa seuraa, deittailu on jonkinasteista aikuisviihdettä.
Maksulliset naiset rahastavat tai treffisivusto rahastaa feikkiprofiilien ja muka kiinnostuneiden naisten avulla. Kuvat on piratoitu jostain ilman lupaa ja maksullisilla pluspalveluilla saat muka provaattiviestejä. Paskat, naisilla on varma saanti missä tahansa baarissa joten ei ne hae mitään yhden illan juttua kuin korkeintaan min. 100 €/30-min tai min. 150-200€/tunti veloituksella. Kuka avaa ilmaiseksi haaraa kun aina löytyy niitä jotka maksaa pääsystä vaakamamboon.