haluaisin purustaa bändin

haluan perustaa bändin minulla on yksi kaveri joka on kiinnostunut mutta emme voi perustaa bändiä kahdestaan mitä minä teen
6231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Missä? Mitä soittajia? Mitä musiikkia soitatte?

Äänestä

Kirkonpolttoheviä soitetaan, naamat on maskissa ja pvc-muovihousut.

Äänestä

kuinka vanhoi ootte ja mis päin soitatte, tääl ois yks semi kiinnostunu teine

Äänestä
  • *teini :D

    Äänestä

Soitan kitaraa ja oon muutenki kiinostunu, oon ite soittanu 7vuotta kitaraa joten miten ois? Ja oon aina halunnu perustaa bändin tai liittyä bändiin(: ja oon 13

Äänestä

Oon 13 ja oon soittanu 4vuotta kitaraa ja oon muutenkin kiinostunut joten kysykää(:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vi123 kirjoitti:

haluan perustaa bändin minulla on yksi kaveri joka on kiinnostunut mutta emme voi perustaa bändiä kahdestaan mitä minä teen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu