MM-futis musapläjäys.. avaus?
https://youtu.be/NSxXA4GxrbA
Koska tulee sinkkutyttöjen
5
496
Vastaukset
Koska arjalaisten joukkue on ikävästi korealais-meksikoislaisella yhteistyöllä pudotettu kisoista ja Moskova jäi tälläkin kertaa saavuttamatta, ehdotan että tässä ketjussa laulettaisiin vain saksaksi
https://www.youtube.com/watch?v=v19ZyiZpSEw
Joachim, Gimme Hope:
https://www.youtube.com/watch?v=YMAvAQ3FhgQJatketaanpa teemaa:
Viva la Mexico
https://www.youtube.com/watch?v=b_HxPo5scc8&t=45sNäillä mennään.....ABBA - The Winner Takes It All
https://youtu.be/iyIOl-s7JTU- pasilanes
tommoset narsistit toivottavasti kuolee sukupuuttoon!!!!! ei ku niistä tulee kummajaisia vajaa älyisiä narsisteja sukurutsia
Ranska on voittaja ehdokas, vaikkakin pelaa vain kuudella pelaajalla. https://youtu.be/_VU9DjQpvMQ
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse43713SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933619Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283350Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713332Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202186Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251768- 321519
- 321471
- 911393
- 151333
