Hei
Onko joku kokeillut twins in uusi naisten kasvokarvojen poistolaite. En muista nimeä mutta muistuttaa huulipunaa ja on ladattava, äsken tullut myyntiin. tv-shopissa.
Twins kasvojen karvojen poistolaite
Eiparta
1
1491
Vastaukset
- uyftguyftufguyg
Nyt näin sen mainoksen. Kyseessä on "partakone". Laitteessa on yksi pyörivä terä, samantapainen kuin Philipsin partakoneissa. Laite ei siis poista karvoja, vaan leikkaa ne kuten ladyshaveritkin. Koko on kylläkin kohtuullisen pieni, joten helppo kuljetella mukana. Koska leikkaustekniikkana on pyörivä terä, ääni lienee hiljaisempi kuin tavanomaisilla ladyshavereilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko852270- 431860
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!741651- 761416
Pitsaa selliiä
Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon261224- 481203
- 771201
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai421102- 591091
- 471068