Tehdäänkö niin nainen

Että käydään jatkossa dialogia f2f tai vaikka savumerkein etelä-koreaksi? Olen täysin kyllästynyt tähän palstaan.
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä käy. Köh köh :)

Äänestä

Mä olen monesti meinannut laittaa viestiä ja tänään viimeksi insta ehdotti myös erästä miestä tarjolle että vois tehdä ryhmän jonka jäsenet näkevät ainoastaan sinne tarkoitetut päivitykset.. Vaan en todellakaan ryhdy sellaiseen koska hän on ollut hieman nihkeä eikä ole ollenkaan antanut ymmärtää että se olisi toivottavaa. Ollaan siis hiljaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öodnföobkxndä kirjoitti:

Että käydään jatkossa dialogia f2f tai vaikka savumerkein etelä-koreaksi? Olen täysin kyllästynyt tähän palstaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu